Isofarian Guard, The

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Isofarian Guard, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Sky Kingdom Games
Autoři: David Yanchick
Eric Bittermann
Sean Craten
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Wow, v posledním update ukázali aktuální krabici, pěkně narostla spolu s obsahem. Do konce října mají ještě zájemci možnost pořídit ji za staré ceny, pak ceny podstatně zvednou.

Změny ve VAT údajně vezmou na sebe, ale v příštích kampaních již VAT budou platit backeři. Poštovné zvedli na 50$. Zatím poslední info o dodání je Q1 nebo Q2 2022.

 

https://www.kickstarter.com/projects/skykingdomgames/the-isofarian-guard/posts/3288291

31.8.2021 07:43:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Koukám na ten unboxing - neskutečné, co s tou hrou za ten rok, co to mám backnuto, provedli.. Dvouvrstvá deska upgradu základny, od pohledu fakt tvrdé karty, plastové traye, nádherná práce a úžasná produkce celé hry… Poštovné 50 USD je dost, ale zase to má 15 kilo :-D

31.8.2021 10:11:17 | Upraveno autorem (porovnej)

jj, jde vidět, že jsou do toho opravdu zapálení. Vylepšují hru daleko nad rámec původní kampaně.

Nejlepší moment je hned v tom 1. videu na stránce posledního updatu:

https://youtu.be/AozHiDBoMDo?t=73

od času cca 1:14 do 1:40 , to mě opravdu dostalo a zíral jsem s otevřenou pusou. Už ta 1. verze byl slušný box, ovšem jak pak žuchl na stůl ten druhý… :-) 

A prý to bude ještě o pár cm vyšší, aby se tam vlezly příběhové knihy z dalších kapitol…

31.8.2021 10:43:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Jo, na toto se také dosti těším! I když mě naštvali, když zrušili ty samolepky. :D Miluji samolepky. :)

...................................................................
Odvážný dobrodruh / www.deskozona.cz

31.8.2021 11:29:54

Edit: na svou otázku jsem našla odpověď, přijde mail. Kdybych si to přečetla hned…

Tak na tohle se těším :) To poštovný asi znamená, že musím sama zpátky do pledge manageru a doplatit? Omlouvám se za začatečnické dotazy, budu si na ty KS muset udělat excelovou tabulku, teď jsme málem přišli o Nemo’s war, protože mi původní PM mail padl do spamu…

31.8.2021 12:06:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám dotaz - pokud bych se k němu přidal v rámci pledge manageru (Praha či Pardubice, aby se to nemuselo posílat po ČR), tak by to poštovné snížilo nebo ne?

Nebo se za každý další kus hry poštovné navýší o těch 50 éček?

31.8.2021 14:36:24

@Duirin Měl jsem tu samou otázku, @MikeDundee už zjištuje, dal dotaz na stránky kampaně /kde ale odpověděli na posty nad ním a na tenhle ještě ne/. Plus pak uvidí v PM, jak to vyleze.
Původně jsem tohle vynechával, ale obsahu je ve hře ted mraky, herní doba dlouhá /ve srovnání s jinými podobnými věcmi - např. z KS Soul Raiders/ a jelikož KS a hry na něm půjdou cenově brutálně nahoru /pošta + VAT/ tak se do téhle hry ještě za původní a z dnešních cen KS skoro směšnou cenu jít vyplatí..

31.8.2021 15:58:49

Tak mi přišel invite na dokončení pledge. Zkusmo jsem přihodil další dva core pledge a poštovné se nezvýšilo. Nedokončoval jsem to, tak nevím jestli to pak ještě neposkočí, ale na první pohled to vypadalo, že to až do určité váhy nepřibývá. Tak nevím jestli je to bug. Nebo jestli už něco takového potvrdili.

31.8.2021 19:23:12

Mohu potvrdit. Raději bych ještě vyčkal jestli to není nějaký bug, protože tímto jdou proti proudu - u každé jiné deskovky přidání každého jednotlivého addonu navýší o něco poštovné… A tady přidáváme další krabici o 15kg :-)

31.8.2021 20:38:39

Já jim napsal rovnou zprávu, kolik bude stát poštovné dvou krabic do ČR. Uvidíme. Pokud se to nezvýší, tak je to nějaký magic. :D

...................................................................
Odvážný dobrodruh / www.deskozona.cz

1.9.2021 06:33:54

Odpověděl mi na KS nějaký Clint (Collaborator) na to, jestli je správně, že pro 2 kopie je poštovné stejné:

Yes, it is correct! You may purchase one or two copies and keep the same shipping rate. There is, however, a limit of 2 copies per backer

1.9.2021 07:40:35

@MikeDundee Tak to je skvělá zpráva:)

A pro ostatní, chce se někdo přidat? Olomouc a okolí, případně Brno?:D

Zvážím, jestli nerisknout kus navíc i bez toho, ale překupnictví se mi podle mě nevyplatí:D

1.9.2021 15:20:35

Ak sa chce niekto pridať z Bratislavy a okolia, pošlite mi správu. Beriem 2 krabice, cena pre jedného vychádza na $79 + $25 poštovné.

1.9.2021 16:22:11

Někdo z Prahy bude brát nebo chce přibrat?

1.9.2021 20:40:31

Tak právě vydali update, kde zase tvrdí něco jiného než mi odpověděl jejich Collaborator:

Second, we currently have an issue with multiple copies of the game on some orders. Game on Tabletop confirmed that their system is not adding extra shipping if multiple copies were added to pledges. This error will be fixed shortly, and shipping will be adjusted accordingly. Shipping is NOT double the cost for an extra copy of the game. The increase ranges depending on your location, and is typically half of the shipping cost for one copy. 

2.9.2021 07:11:41

@MikeDundee tak to už je otázka, na kolik se to vyplatí kupovat ve větším množství. Taky mám hru v hledáčku a otázkou je, kolik by stála druhotná doprava takového balíku v Česku. Do té ušetřené pětistovky (polovina dopravného ~25 USD) se to vejde, ale ještě se starat o zaslání takto objemného balíku druhotnému příjemci taky není lusknutím prstu. Určitě se to ale vyplatí hlavně při osobním předání, takže měl by zájem někdo z Novojičínska a okolí?

2.9.2021 08:17:27 | Upraveno autorem (porovnej)

A mně napsali soukromou zprávou včera večer toto:

Hi Vladimír - that's actually an error from Game on Tabletop. Currently you can extra 1 extra copy at no extra shipping charge. They should be fixing it for multiple copies later today or tomorrow. Most likely it would only affect orders of 3 or more though. You should be fine for 2 copies.

...................................................................
Odvážný dobrodruh / www.deskozona.cz

2.9.2021 08:42:08

Prosím co je to ten Forteller? To je jen načtený text příběhu? Tedy pokud hrají i neznalci EN, tak je to zbytečné?

4.10.2021 11:27:00 | Upraveno autorem (porovnej)

@Korenar Já to tak chápu - že je to v podstatě dramatizace příběhu - vícehlasý dabing, ruchy, hudba.. čili sice moc hezký, ale pro nás k ničemu

4.10.2021 11:44:15

@Kodak Já to teda beru všema deseti :-) Těším se na to, pro procvičení poslechu ideální, podle ukázek se tomu dá krásně porozumět, žádné mumlání pod fousy či nesrozumitelný slang jak bývá často v amerických filmech…

4.10.2021 12:44:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@MikeDundee To jo, pro učení asi fajn, ale já bych si to stejně u toho musel i číst, psanému textu přecijen rozumím líp a můžu si to přelouskávat svým tempem, takže by mě to mluvené slovo spíš rušilo.. Ale jinak souhlasím - co jsem v nějakém updatu kus toho Fortellera viděl/slyšel, tak je to zpracované velice pěkně..

4.10.2021 13:02:09

Tak já to nakonec zhodnotil tak, že je to zbytečný…navíc to bude jistě na YT a časem možná i ke stažení….ale on je v tom bundle i Soundtrack a ten bych rád podpořil finančně.

4.10.2021 13:18:35

@Korenar - jak říkáš. Já Isofarian nakonec passnul (čekáma na Zerywii i Trudvang, takže tři podobné hry by už byly moc). Ten soundtrack vypadá parádně, doufám, že se k němu pak dostanu na Spotify nebo aspoň YT. Už jen Main Theme je skvělý počin:
https://www.youtube.com/watch?v=hqBd7ZqPt6A

4.10.2021 16:02:51

@Korenar Jak moc na YT to bude si muzes zkusit uz ted - zkus si najit nekde Foreteller Gloomhaven. Ono je to aplikace, ne jenom nejaka zvukova stopa. Ale pujde to koupit i potom, maximalne o par dolaru draz, neni to potreba brat ted. 

4.10.2021 20:00:46

Jinak v posledním KS updatu je konečně solidní ukázka soubojů bez chyb v pravidlech. Nakonec to vypadá docela robustně.

5.10.2021 13:30:51

Vraj bude hra doručena zanedlho (3-4mesiac/2023) a tak ponúkaju niekoľko hier na svojej stranke aj v EU sklade,ak by mal niekto záujem.

https://www.skykingdomgames.com/products

 

11.1.2023 09:39:52

Vybíráme z Bazaru

Mozkožrout
Mozkožrout
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas