Inovace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Asmadi Games
IELLO
Lacerta
REXhry
Autoři: Carl Chudyk
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

...
3.2.2015 10:59:35

Dojmy
Pro mě jedna z nejoblíbenějších her, proto jsme to taky vydali;) Pěkná interaktivní karetní civilizační hra. Nebude asi úplně pro každého, hráči, některým hráčům přijde trochu chaotická, protože se tam věci rychle mění a i o to, cos získala, můžeš rychle přijít. Ale lidem, kteří mají rádi interakci, se to líbí moc;)

3.2.2015 11:21:04

Dojmy
Pro mě jedna z nejoblíbenějších her, proto jsme to taky vydali;) Pěkná interaktivní karetní civilizační hra. Nebude asi úplně pro každého, hráči, některým hráčům přijde trochu chaotická, protože se tam věci rychle mění a i o to, cos získala, můžeš rychle přijít. Ale lidem, kteří mají rádi interakci, se to líbí moc;)

3.2.2015 11:21:06

aneken...
Tak ...... Špatný to neni. Trochu zadrhelu a nepochopení. Zatím jen .... Dobrý. Později možná vice nadšení. A co takhle vydat Glory to rome? To je karetka. Rozhodopádně díky.

19.2.2015 21:59:54

Team verze
Dá se to hrát ve 4 jako team verze (2 vs. 2)? Na BGG to zmiňují, že to hrajou, ale v českých pravidlech jsem to nenašel.

19.2.2015 22:14:06

tak...
Tuto hru jsem dlouho měla ve wish listu, potom ji dala pryč, pak zas přidala a nakonec pořídila vlastně jen díky tomu, že to byla vcelku výhodná koupě (když si představím o co jsem se málem připravila, tak mi běhá mráz po zádech:-)...po pár odehraných partiích musím říct, že toto je geniální karetka. Kombení až na půdu, možnost připravit si pár tahů dopředu a potom optimalizovat a optimalizovat, protože pokrok nezastavíš...Z osvícenství se vyšvihnout do doby moderní díky vzdělání a následně do doby digitální poznáním teorie relativity, prostřednictvím vynálezu letectví přijít k ohromným zdrojům...jedna z her, u kterých mi prohra vůbec nevadí, protože dělám, co můžu a zážitek ze hry samotné je nakonec víc než prohra či vítězství.

4.4.2015 21:07:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Petrin
Glory to Rome je pěkná, ale máme v portfoliu Settlery, což mi přijde typem podobná a z mého pohledu o něco lepší hra (možná mě jen subjektivně baví víc). Takže tu od nás moc nečekej. Ale pokud se ti GtR líbí, tak Settlery zkus, asi ti sednou taky;)

4.4.2015 22:24:35

Richmond
V IELLO verzi pravidel se nikdy neobjevily a přiznám se, že jsem o nich předtím ani neslyšel... Našel jsem si to a vypadá to jednoduše,požadovací dogmata ignorují tvého spoluhráče, pokud je jedinej při spolupráci, tak nezískáš bonus a podmínky vítězství plníte společně. Rád to někdy zkusím. Ty už jsi to zkoušel?;)

4.4.2015 22:30:20

aneken
Tymovou hru jsme jesze nezkouseli, ale prijde mi to ve 4 asi nej varianta, protoze v tomhle poctu neni moc v silach cloveka vse uhlidat :)

4.4.2015 22:48:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Lovci noci
Lovci noci
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas