Infinity: A Skirmish Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Infinity: A Skirmish Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: CORVUS BELLI
Autoři: G. Levi
Gutier Lusquiños Rodríguez
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

frakce

za jake hrajete? za jake jste hrali? co jste poridili? proc? po cem pokukujete? co vas neoslovilo?
15.4.2012 16:53:50

ndru
Tak zatím jsem ještě nehrál za nikoho. Začal jsem zlehka se starterem Haqquislamu. Proč? Protože se mi ze standartních starterů asi nejvíc líbili figurky :-) Plánuji si pořídit dvě armády a nejsem schopen se rozhodnout jaké, protože u každé je něco, co se mi líbí. Jedině mě moc nepřitahuje ALEPH. Původně jsem také zavrhl Combined Army, ale pak jsem se nějak zakoukal do jejich Shavastii sectorial army a začínají se mi líbit čím dál víc, jako naprostý kontrast s velmi pozemským Haqquislamem. Ale taky se mi nehce se vzdát rytířů Pan Oceanie....těžké rozhodování. A to jsem si původně myslel že mám jasno - Haqquislam a Ariadna a šmitec.

15.4.2012 18:27:08

frakce
Vybíral jsem podle modelů - starter Haqqislám, starter Shock Army of Acontecimento a nějakých 160 bodů v Merovingianech (Ariadna).

15.4.2012 21:26:38

.
docela se mi libil napad Nomads, ale totalne me odradil design figurek - fetisisticke vojandy z prehlidky krasnej armie a hlavne jejich T.A.G.y.
v podstate zcela chladnym mne nechava PanOceanie. jakkoliv jejich knightmarelike (http://www.mahq.net/mecha/codegeass/geass-tv/type-3f-4holyswords.jpg) ci evalike (http://varms.net/wp-content/uploads/2011/03/evangelionlineup.png) T.A.G.y mi neco rikaji, ale tradice krizackych radu me odpuzuje (holt pod Grunwaldem jsme jim taky dali co proto)

holt to vypada na japanskou sektorialku. veci jako Karakuri, Shinobu Kitsune, O-Yoroi zapadaji do meho pojeti animekyberpunku

dalsi v rade by byli Haqqislamci nebo Ariadna (bez frantiku (e; ) a pak zbytek Yu Jing

Aleph a emzaci zatim nehrozi

18.4.2012 11:54:01

ALEPH
Dneska si jdu pro starter a nějaké figurky do ALEPH. Sice jenom na barvení (hrát není s kým) Ale pokud bych se rozehrál, tak PanOceania a Yu-Jing mě také lákají :-)

19.4.2012 12:21:30

frakce
Já to mám podle nálady.

Ale určitě fetišistický Nomády..:-)
Jsou zlo..:)

A teďka mě baví kombinová armáda.

Jako každej tejden něco...

PanO Sem tam něco z Haqq něco Ariadny... sem tam Aleph.
Nenávidím Mymidony :-) (jejich kouřový granáty)

Dycky se do něčeho zakoukám a chci to kupovat :-)

22.4.2012 21:15:57

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Robinson Crusoe + Záhada ztraceného města
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas