InBetween - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Board&Dice
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

tak jaká?


Hrál už někdo? stojí to za to?
6.12.2017 15:38:29

Už někdo hrál?
Zajímaly by mě názory někoho, kdo hru hrál. Celkem mě zaujala, ale podle recenze a pravidel těžko říct. Lepší je něčí zkušenost ;-)

24.7.2018 15:45:10

Nevyvážená?
Mám ze hry smíšené pocity. Recense na BGG uvádějí, že hra je nevyvážená, že z nabízených variant vítězství se v reálu vždycky nejrychleji uhraje Awareness a že jiné strategie nemají šanci. Nemám teď moc s kým hrát, ale sedl jsem si dnes večer k tomu a hrál jsem sám proti sobě. Město hrálo na Awareness (rozhodit Safety Markers u svých postav na Alert a pak už jen odpočinkem dobírat energii a ve vhodný moment šroubovat Awareness nahoru), Potvora se snažila žrát lidi. Vždycky vyhrálo Město. Pokud se Potvora soustředila jen na pohlcování, skončilo to vždycky velice rychle tím, že Město vyjelo na Awareness 6 a potvora měla necelé dva sežrané. Pokud Potvora Městu škodila, odstraňovala Safety Markers a obracela mu postavy, hra trvala déle, ale protože má Potvora víc symbolů na žetonech (7 proti 4), neudrží s Městem krok a Město to stejně urve na Awareness. Buď mi něco uniká (a spolu se mnou spoustě lidí na BGG), nebo ta hra není dostatečně odzkoušená. Nehrál jsem to zatím obráceně (Potvora na Awareness a Město na zajišťování bezpečnosti obyvatel), ale zatím mi přijde, že pokud se hráč za město rozhodne vyhrát na Awareness, hráč za Potvoru chtě nechtě musí hrát taky tak, protože všechny ostatní možnosti trvají déle, a tudíž by prohrál. Jinak námět je pěkný, zpracování a grafika rovněž, ale s tou vyvážeností fakt nevím... Má někdo jiné zkušenosti?

27.12.2019 22:05:12

Vybíráme z Bazaru

Osadnící z Katanu: Boj o Řím - nesehnatelný!
Osadnící z Katanu: Boj o Řím - nesehnatelný!
Akt. cena: 199 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas