Imperium: Dějiny

xxxxxxxxxo hodnoceno 91x (Seznam vlastníků)

Imperium: Dějiny - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk, Starověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Osprey Publishing
Autoři: Dávid Turczi
Nigel Buckle
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Konec hry

Aký mávate najčastejší koniec hry, keď hráte v 2 hráčoch?

My sme hrali 2 zatial 3 hry a vždy hra skončila, že sa karta Král králu otočila. Nestihli sme v ríši ani nic vybudovať, lebo obaja vykladáme karty území a potom využijeme kartu slávy.

21.7.2022 12:17:08

Králem králů mi také nejčastěji končily hry, ale hrál jsem jen two-handed a pak s pravidly pro sólo (časově jsem se z nějakých 3-4 her zatím nedostal po 2,5 hodiny, ale vybudovat jsem stihl vždy X karet říše).

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

21.7.2022 12:59:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Ja som hral zatial cca 9 sólo hier a zažil som rôzne konce, došli karty Nepokoje, došiel hlavný balíček, došiel balíček budování, otočil sa Král králú.. nedá sa povedať, že by nejaký koniec nejak výrazne prevyšoval ostatné.. záležalo aké národy proti sebe hrali…  

21.7.2022 18:41:17

Mám za sebou 35+ her a způsob ukončení hry je rovnoměrně rozložený mezi všechny typy, vyjma kolapsu. Na kolaps skončila hra cca 4x a zbytek je opravdu různorodý - hodně záleží na obou národech. Myslím, že konec na Krále králů nastává většinou u jednodušších národů (čistě proto, že mají většinou rychle k dispozici kartu Sláva). Pokud někdo dělá jen rush na fialové karty, tak je Král králů samozřejmě nejčastější varianta, ale přijde mi, že je to spíš začátečnická strategie.

21.7.2022 22:24:38

Vybíráme z Bazaru

Detektiv: Město andělů
Detektiv: Město andělů
Akt. cena: 1675 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas