Imperial Struggle

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Imperial Struggle - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
GMT Games
Autoři: Ananda Gupta
Jason Matthews
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nakup - prida se nekdo?

Pridal by se nekdo k nakupu tehle hry primo z GMT? Zatim to vypada, ze reprint je v P500, tzn. je levnejsi a vcetne DPH ($59). Postovne bychom si rozdelili. Pro jednoho to vychazi na $30, pro dva uz "jen" na $21 na jednoho. Kdybychom byli tri, tak by postovne vyslo na $18 na jednoho.

Alternativne pokud uz mate nekdo objednane, tak se muzu pridat.

Predavka muze byt osobne v Olomouci nebo Brne. Pripadne zaslani baliku pres Zasilkovnu, kdy bychom se o to dodatecne postovne samozrejme opet podelili spravedlivym dilem.

EDIT: Jde mi pochopitelne o druhou edici hry.
10.12.2020 04:32:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Cz

Já si počkám na české vydání :-)

10.12.2020 08:40:49

stady
Nezapoměn, že budeš ještě platit clo. Já si takhle nechal posílat jednu hru přímo od GMT a rozhodně to nevyšlo levněji.
Když počkáš, až to vyjdě, tak si druhou edici můžeš koupit přímo z některého z českých internetových obchodů.

Předkopládám, že druhou edici chceš hlavně protože bude obshovat všechny zatím znáné errata ...

10.12.2020 08:40:52

Planeta her
Na Planetě her mají dva kousky za 1.730 CZK. O kolik by byla levnější koupě přímo přes GMT? Navíc to máš do dvou dnů doma...

10.12.2020 09:21:39

Jumbo > clo
Myslim, ze jsem u nich cetl, ze od jiste doby posilaji do EU z EU skladu, tzn clo se neplati.

10.12.2020 10:05:38

takže
Rukavička> Planeta má pravděpodobně první print, v tom druhém, na který se stady ptá, už mají být errata, jak psal Jumbo.

Jumbo> Pokud objednáváš přes P500, je to bez cla. Ozkoušeno, naposledy teď v říjnu.

Onas> Musela by to být novinka, já u nich naopak udělal tu zkušenost, že jsem bral zboží ze skladu (tj. ne přes P500), zaklikl jsem si EU friendly dopravu a stejně to šlo na celnici. Pak jsem si o tom dopisoval s GMT (bylo tam těch failů víc, tak už jsem měl s nimi v té době rozjetou komunikaci) a paní mi vysvětlovala, že standardně EU friendly ordery dělat neumí, že to jde jen u P500 a že výhledově se pokusí odstranit tu možnost EU friendly dopravy z fomuláře na objednávání her, aby to lidi nepletlo.

Pokud se to od té doby změnilo, budu rád za nějaký link na newsletter nebo jinou zprávu, která to potvrzuje.

EDIT: Jo a cenově to asi vyjde podobně, ale třeba All Bridges Burning, který jsem v tom říjnu bral z P500, české shopy ještě nemají. Takže jde asi i o to, jak moc na to člověk spěchá :))

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

10.12.2020 11:10:18 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Zkusim to znova, pridal by se nekdo na druhou edici? :)

8.1.2021 18:03:21

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions Hulk
Marvel Champions Hulk
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas