Hypergrid - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Výzva CZECH OPEN 2019!

Ahoj vážené hráčstvo! :)

Rád by som vás srdečne pozval na ďalšie medzinárodné majstrovstvá v hre HYPERGRID.
Odohrajú sa 20.7. (sobota) v Pardubiciach v rámci CZECH OPEN (jeden z, ak nie hneď ten najväčší turnament šachových hier na svete, teraz už jubilejný 30. ročník!!)

Tie minulé dopadli fantasticky a hlavne som vo finále videl štýl hrania - priebeh hry, o ktorom sa mi ani nesnívalo.. Kto tam bol a číta toto, nech potvrdí!
(Pár foto na oficiálnych stránkach: http://www.czechopen.net/gallery/novinky/Hypergrid/66/
, lebo na CT
https://ct24.ceskatelevize.cz/2538052-milovnici-sachu-ci-deskovych-her-zapoli-v-pardubicich-na-nejvetsim-svetovem-turnaji )

Inak okrem hráčov z ČSR bolo účastné aj Maďarsko a tento krát prídu aj hráči z Turecka, Kazachstanu a ďalších, zatiaľ nepotvrdených krajín.. tak snáď naši hráči budu zas dominovať, moc prosíim!

Tak poďme na to!

I.
Výzva pre všetky deskohené krúžky, kluby, herne, knižnice, etc:
Novinkou tohto ročníka je aj „veľké motivačné“ pre samotné herné kluby, ktorých borci sa umiestnia na stupňoch víťazov.
Ak vás to zaujíma alebo rovno chcete značku vášho klubu zviditeľniť a získať pre svoj klub niečo viac, ozvite sa o nezáväzné info na HYPERGRIDevents@email.cz , je to investícia do budúcnosti!)


II.
Výzva pre všetkých hráčov:
Aj tento ročník je štedro dotovaný BLACKFIRE.cz, partnerom v distribúcii a organizácii; desiatky tisíc v hrách čakajú!
Ak máte záujem zabojovať, tázajte sa vo svojom najbližšom deskohernom klube; ak náhodou v okolí žiadny nemáte, určite sa ozvite sa na HYPERGRIDevents@email.cz !


Verím, že je sa na čo tešiť!

PS. Nebojte sa toho, na rozdiel od šachov či GO, Hypergrid je nový a nemá žiadne knihy či teoretické rozbory na naštudovanie, šance sú rovnaké pre všetkých!)

PS2. Dopredu obrovské ďakujem za každé vaše šírnenie tejto pozvánky..
12.6.2019 21:56:48

MS
Wow. Přiznám se, že bych tu finálovou partii mezi velmistrem TR a odvážným domácím vyzyvatelem hodně rád viděl. Uděláte přímý přenos na DF? :-)

Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

13.6.2019 17:45:27

2020

Letos nebude?

20.8.2020 10:57:19

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard playmats
ISS Vanguard playmats
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas