Hrdinové bez záruky

xxxxxxxxoo hodnoceno 224x (Seznam vlastníků)

Hrdinové bez záruky - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Pegasus Spiele
Sit Down!
Autoři: Kasper Lapp
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící komponenty

Zdavím všechny zatrolené hráče.

Mám dotaz:
Otevřel jsem včera klubovou kopii hry a chyběly v ní komponenty.
Stalo se už někomu?
3.8.2018 07:28:24

Ne
Nestalo.

Mám dotaz. Když si koupíš nový telefon a nefunguje, tak o tom napíšeš na internetu nebo zajedeš k prodejci / do servisu, aby s tím něco provedl?


___
redaktor Deskofobie

3.8.2018 08:11:16

Inu...
...mohl bych tady začít vykřikovat, že si můžu psát co chci, jak se to poslední dobou stalo zvykem kdekoliv ;)

Ale kašlu na to.

Je to poměrně nová hra, a určitě to není úplný hit. Takže rozbalených bude zatím několik desítek/stovek.

Proto se ptám, jestli to není obecný problém nebo jen náhoda. Chodí zde kolegové z RexHer. Takže "response time" bude větší, než když to donesu ve středu zpět do klubu.

Když jsem to včera otevíral, tak jsem koukal, že to bylo vyrobeno v Nizozemí (jestli se nemýlím). Což jsem kvitoval a podivoval, že se tak neděje jen v Číně ;)

Tak se prosím nečil.

3.8.2018 09:40:37

Leech
Reklamace u nás řeší Eyron, kterej je na herní akci, ale po pravdě si nevzpomínám, že bych v mailu viděl nějaké zrovna na tuto hru. Kdyžtak prosím napište na obchod@rexhry.cz.
Jinak ano, prodalo se jich zatím několik stovek, což po pravdě na to, že je to na trhu dva měsíce znamená, že to z českého pohledu docela hit je;)
Taky kvitujeme, že je to vyrobené v Evropě, po pravdě je to čím dál větší trend pomalu, Čína už tak levná není, pokud chceš kvalitu. Třeba Panda, asi nejlepší čínský výrobce, je už vyloženě drahá. Nám se daří pár věcí tisknout ve spolupráci s Portalem v Polsku, kluci seženou lepší cenu. No a Čtveráčka jsme tiskli tu u nás doma v Česku;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

3.8.2018 13:07:16

Polsko
Jo, ale z polskejch tiskáren by se jeden přehryzal žíly, zlatá Panda ;)
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

3.8.2018 14:32:45

Bodovacia tabuľka - nefunkčný link
Mohol by som poprosiť o nahratie PDF bodovacej tabuľky sem do súborov, ak ho máte niekto k dispozícii? Stránka vydavateľa Sit Down!, na ktorej sa dala stiahnuť, je momentálne v prerábke a tabuľka sa nenachádza ani v súboroch na BGG.

12.9.2018 15:53:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Drako Drak a trpazlici, Zlobry a Rytiri
Drako Drak a trpazlici, Zlobry a Rytiri
Akt. cena: 20 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas