Hra o trůny: Železný trůn

xxxxxxxooo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Železný trůn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Bill Eberle
Justin Kemppainen
Peter Olotka
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je? Druhy Cosmic Encounter?

Dlouho pokukuju po CE, ale ted koukam, ze se objevila tahle hra v cestine a melo by to CE trochu pripominat. Cili jsem se chtel zeptat, na kolik je to podobne a pripadne zda lze rict, ktera je lepsi?

Vizualne a tematem se mi libi vic CE, ale ofiko cestina tady by byla fajn.

A jeste jedna vec - uvadi se vek 18+, to je tam nejakej nevhodnej text/obrazky? Rad bych to hral i s detma (cca 9+). Nepredpokladam, ze by to bylo tim, ze je ta hra tak slozita.

Predem diky za jakekoliv info.
29.6.2017 10:20:53

18+
Ahoj,

18+ tam je podle mě jen pro to, že máš možnost mučit rukojmí. Ale jako "mučit". Prostě jim vezmeš X síly. Ale tématicky to je zasazené do Hry o Trůny, která je dosti kontroverzní, takže to může být i tématem. Prsa ani krev ve hře nejsou. Bohužel.

S CE porovnat nemohu, neb CE jsme nehrál...

29.6.2017 11:42:42

byl by někdo schopen
Vypíchnout rozdíly mezi touhle hrou a Cosmicem? Případně co je lepší - jestli klasika, nebo "upgradovaná" verze? Díky.

1.12.2017 00:31:28

porovnání
ahoj,

včera jsem hral jednu partii teto hry a dokázal jsem ji ukončit během 5 minut. Takže za mě je to blbost, srovnávat s Cosmicom ani nejde, ten je vybalancovaný a sto krát lepší. A to nehovorím o preklade kariet, lebo to je téma sama o sebe. Zase to prekladal niekto, kto to nikdy nehral. Za mna ta hra si nezaslúži ani jednu celú hviezdičku.

Laco

22.1.2018 13:02:10

Vybíráme z Bazaru

Podmořská města
Podmořská města
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas