Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 214x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vrchlabí a okolí

Ahoj shánim nějaké hráče agot lcg 2nd edition, z okolí Vrchlabí. Mám 2 základní sady + všechna malá i velká rozšíření. Kdo by měl zájem si zahrát prosím kontaktujte mě na emailu vacekzdenek@centrum.cz
14.12.2016 14:10:43

Vrchlabí
ahoj, já bydlím v Olomouci, ale pocházím z Vrchlabí a za rodičema jezdím cca 1x za 2 měsíce, tak bychom se někdy mohli domluvit, rád zahraju s někým novým. Ale chápu, že ti asi jde o to, najít nějakou hráčskou komunitu... Reagoval na zatrolenkách někdo z Trutnova, tak to kdyžtak projeď tam. Jinak pokud máš facebook tak se přidej do skupiny - a game of thrones lcg - czech ... je tam asi 200členů, tam se dá taky leccos domluvit, navíc nedávno dělali kluci turnaj v Hradci Králové... Jinak ti můžu doporučit i hraní přes OCTGN, popř. v češtině throneteki.net ... to zatím vzniká, není to dokucené, ale přes octgn se dá krásně hrát. Tak to promysli a kdyžtak si dáme vědět, N.

14.12.2016 14:31:44

:)
Tak to mile rád vidim, že někdo zdejší je taky fanda. OCTGN mam, ale radši hraju s kartama, jak jsi sám psal tak právě se snažím najít nějakou tu komunitu ve který by se dalo sem tam zahrát. Ten Hradeckej turnaj jsem zaregistroval a mel jsem radost, že se koná nějakej turnaj, kterej je dojezdově dostupnej, ale bohužel jsem byl zrovna v práci. A dík za radu s tím FB, napíšu tam a třeba se někdo ozve, jinak kdyby jsi někdy přijel a měl náladu tak se mi můžeš ozvat a rád dám partičku. Z

14.12.2016 19:33:02

Vybíráme z Bazaru

MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas