Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

BCZ

Taktika proti Martellum?

Jsem zvědavý jestli existuje nějaká taktika kterou by bylo možné se proti nim bránit. Už mě nebaví to neustálé:
Nymeria sebere Gregorovy Cleganovy jeho jediný typ výzvy poté Tyane otráví Gregora protože nemá symbol oka, poté makové mléko na Cersai Lannister (z Lvi Casterliovy skály), dále událost Jeho zmijí oči na moje karty, měl si Tywina Lannistera? Smůla protože ho už nemáš, Všechno zakončíme kartami Uvězněn a Zneuctěný které jednoduše rozházíme kde se dá a lehce to dokořeníme lokací Náměstí Astaporu kterým si opět postavíme pokleknutou postavu. Opravdu už nevím co se proti tomu dá dělat. Používám asi tucet Mistrových Řetězů, několika plány které ničí doplňky a asi Qazilion makových mlík. Stále to ale není dost. Co mám dělat? PS Používám Lannistery/Tyrelly a předem děkuji za pomoc :)
12.11.2018 19:40:47

BZC

Asi bude nejlepší přesvědčit parťáka, aby si občas přinesl i jiný balík. :) a pokud bude neoblomný, tak přestav svůj balíček tak, aby jsi to i malinko znechutil jemu/jí. Gregora bohužel vyřaď, protože proti kradením ikon nemá vůbec žádnou šanci a stojí hrozně moc peněz, zařazuj pouze postavy se dvěma ikonama a zelená je nejvíc vítaná. Zařaď 3x Zradu, 3x Pobočníkův ortel, Na chvilku zapoměň na svoje oblíbence, prostě postav ten balíček pragmaticky proti tvému spoluhráči. Nedávej mu už šanci na tu škodolibou radost, když Gregorovi seberu tu jednu ikonu. Pokud budeš mít ve hře 4 postavy ze 4 se zelenou ikonou, Tyene už nikoho neotráví. Čisti mu ruku svými zelenými útoky a zahazuj mu ty nepříjemné události. A když se ti tohle povede pár her za sebou, třeba i parťák projeví zájem hrát něco jiného.

Ale pořád by mělo platit, že je to hlavně zábava

14.11.2018 15:37:48

BCZ

Taktika proti Martellum (Pozmenena)

Děkuji Jendo42 za tvou pomoc proti těm zrůdám. Potíž je že hru (alespoň většinou) hrajeme ve 3. To znamená že pokud by Martellák (nebo kdokoli z nás) změnil rod musel by si vzít Noční hlídku-Baratheony což pro nikoho z nás není zrovna lákavá představa. Každopádně bude těžké mého miláčka Clegena vyřadit z balíčku protože ten 3. hráč mainí Grayjoye což kapku oslabí mou vojenskou obranu. A rozhodl jsem se pro plán Strážci Západu který mi pomůže ''Odkartit'' nepřítele. Ozvu se jak to dopadne a ještě jednou dík ;)

15.11.2018 19:07:32

Vybíráme z Bazaru

Hladové příšerky
Hladové příšerky
Akt. cena: 170 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas