Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Najde se někdo v okoli - Uherské Hradiště, Zlín, Otrokovice

Najdou se zde hraci tehle tematicke karetky?
6.1.2016 13:13:43

určitě
1x za týden chodíme na jižné svahy do restaurace Novex, vždy ve středu v 19:00, ale nevím, zda už hru má někdo z nás, zeptám se

8.1.2016 08:58:28

UH - Zlín
Ahoj, to mi ani neříkejte, že hrajete někdo v Novexu... já se z Jižňáků odstěhoval do UH před 3 měsíci a sháním hráče v UH. (Občasné hraní - ne pravidelné...nejspíše bych mohl ve střdeční večery). Čili, pokud by chtěl někdo zahrát, můžeme se domluvit někdy na středu večer v UH - Napajedla? Na zatrolenky už skoro nechodím tak bych domluvu možná přesunul sem na celorepublikové forum k této hře: https://www.facebook.com/groups/855515847825865/

18.2.2016 11:31:56

Zlín
Hlásím se jako možný hráč pro Zlín a okolí. Čas mám spíš nepravidelně, tak kdyžtak napište zprávu...

18.4.2016 10:57:27

Zlín
Ahoj, ten Novex pořád platí nebo ne? Vím, že tam probíhala nějaká rekonstrukce, tak jestli se nahrává někde jinde? Písněte pls, rád bych začal GoTa pravidelně hrávat. Díky

4.12.2016 08:55:23

Zlínsko
Ahoj, já jezdím, každý den pracovní osu Holešov-Uh.Hradiště, tak jestli budete někde hrát tak se na vás přijdu kouknout, ale nějak často to nevidím, neb pokud možno tak se Zlínu z dopravních důvodů vyhýbám, každopádně ve Zlíně pracují minimálně 2 další hráči z okolí, se kterými si můžete někdy zahrát a v Hulíně jsou teď další 2, před 3 týdnama byl turnaj v Napajedlích (19 hráčů + pěkné ceny), chce to sledovat facebook a Liborovi webovky, pokud už tak neděláte, já osobně na zatrolenky taky čučím jen občas

16.12.2016 11:30:32

Vybíráme z Bazaru

Armageddon
Armageddon
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas