Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 218x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraci podlozka za babku

Zdravim GoT karbaniky.
Napadlo me, ze se podelim o svou po domacku delanou podlozkou, a ze se treba objevi nekdo, kdo ma podobnou, ale rovnez vlastni originalni hraci pomucku.
Casto jsem citaval na forech dotazy na to, kde sehnat hraci podlozku pod karty a vetsinou jsem zrel, ze znacne mnozstvi odpovedi odkazuje na vsemozne predrazene podlozky s obrazkem GoT, nebo erbem urciteho rodu. Nacez jsem si uvedomil, ze takove vyrobky zdaleka nesplnuji me predstavy. V mziku bylo zrejme,za za ty utracene penize mi to nestoji. A tak se stalo, ze jsem se zamyslel a po shlednuti kratkeho, instruktazniho videa na tema: Zaklady karetni hry GoT, se rozhodl, ze si vyrobim neco takoveho, co v nem bylo k videni. Pouzil jsem deku, jez nestala vic nez 50 kacek v Pepcu, cernou fixu, pravitko, vysunovaci metr a jednu kartu, a zhotovil si vlastni, ne sice bohate zdobenou, ovsem o to funkcnejsi, zelenou (jinej odstin, takovej aby na nem byly videt cary cernou fixou, nemeli) hraci podlozku.
Vzhledem k tomu, ze nevim kam jinam bych jeji fotografii umistil, dal jsem ji troufale do sekce Obrazky na profilu samotne hry.
Pokud se na ni mrknete, dejte mi vedet zda mate treba take nejakou domaci vychytavku pro GoT, rad bych si jeste neco pro ni vykoumal.
Deka ma navic tu vyhodu, ze se z ni karty berou mnohem snaz, nez ze samotneho stolu. A hlavne je vse fakt prehledne.
Uvazuji o tom, ze vyrobim jeste podlozku pro format Bitvy, cca tak aspon pro ctyri hrace, kde by nemusela byt tak velka pole pro vylozene postavy a lokace, nebot mam pocit, ze ve vice hracich s tituly se techto typu karet do hry zpravidla tolik nedostava. Tim by se znacne usetrilo misto. Co myslite?
14.7.2018 04:28:25

puzwoll

Nějak nemůžu ten tvůj obrázek najít.

18.7.2018 11:55:47

Ew

Alex
asi to este neni schvalene adminom :)
btw ja pouzivam tuto na domace hranie

https://www.ihrysko.sk/vsetky-hry/fantasy-flight-games/westeros-two-player-playmat-a-game-of-thrones-lcg-2nd

18.7.2018 16:36:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Ew
jo ,tase mi také líbí , ale u nás asi není k sehnání

18.7.2018 19:53:55

Deka
No bohužel mi mou fotku admini neschválili pro malou informační hodnotu. Ale v podstatě ji mohu popsat i slovy: Mám na ni fixou narýsovaná pole pro postavy, lokace, balíček plánů a balíček odhalených plánů, dolízavací balíček, odhazovací a hřbitov. Dále pak prostor na žetony moci, kam dávám kartu erbu a případně agendy a na ně pak žetony. No a vyšlo mi místo i na drink s táckem :-D pod ním. Celý to mám koncipoivané tak, že je to pro dva hráče. Půlka deky jeden a druhá půlka druhý, samozřejmě otočené z druhé strany. :-) A to je vlastně všechno. Dělal jsem ji na motivy právě té podložky z videotutoriálu. ;-)

19.7.2018 15:12:43

Ew:

No tak to je přesně to, co jsem hledal, a nemohl nikde sehnat. Je to vlastně to samé, co je k vidění na video tutoriálu na yt. A tím, že jsem ji nikde nesehnal, tak jsem si ji za pár kaček narýsoval na obyčejnou jednobarevnou deku z Pepca černou fixou, a docílil jsem v podstatě stejného výsledku (až na grafické zpracování, přirozeně). A pak jsem záhy pochytil další výhodu, a sice že z té deky se karty krásně berou ;-)

19.7.2018 15:17:17

Herní podložka
Po dlouhém shánění herní podložky a polemice ,která by byla nej , jsem nakonec objednal na Slovensku.Rozhodl jsem se pro méně výraznou , protože mi to připadá přehlednější a karty na ní hned tz." vyskočí".
Dnes mi přišla z níže uvedeného obchodu(ihrysko) a musím říct ,že materiálově i vzhledově je fakt luxus(fotky jsem poslal,tak snad budou schválené).Tento obchod můžu jen doporučit,jsou opravdu velice vstřícní.

25.7.2018 16:56:56

Vybíráme z Bazaru

Catan Junior od Albi
Catan Junior od Albi
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas