nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Hra o Trůny: Karetní hra (druhá edice)

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook, Google+

Diskuse ke hře

Hraci podlozka za babku

Zdravim GoT karbaniky.
Napadlo me, ze se podelim o svou po domacku delanou podlozkou, a ze se treba objevi nekdo, kdo ma podobnou, ale rovnez vlastni originalni hraci pomucku.
Casto jsem citaval na forech dotazy na to, kde sehnat hraci podlozku pod karty a vetsinou jsem zrel, ze znacne mnozstvi odpovedi odkazuje na vsemozne predrazene podlozky s obrazkem GoT, nebo erbem urciteho rodu. Nacez jsem si uvedomil, ze takove vyrobky zdaleka nesplnuji me predstavy. V mziku bylo zrejme,za za ty utracene penize mi to nestoji. A tak se stalo, ze jsem se zamyslel a po shlednuti kratkeho, instruktazniho videa na tema: Zaklady karetni hry GoT, se rozhodl, ze si vyrobim neco takoveho, co v nem bylo k videni. Pouzil jsem deku, jez nestala vic nez 50 kacek v Pepcu, cernou fixu, pravitko, vysunovaci metr a jednu kartu, a zhotovil si vlastni, ne sice bohate zdobenou, ovsem o to funkcnejsi, zelenou (jinej odstin, takovej aby na nem byly videt cary cernou fixou, nemeli) hraci podlozku.
Vzhledem k tomu, ze nevim kam jinam bych jeji fotografii umistil, dal jsem ji troufale do sekce Obrazky na profilu samotne hry.
Pokud se na ni mrknete, dejte mi vedet zda mate treba take nejakou domaci vychytavku pro GoT, rad bych si jeste neco pro ni vykoumal.
Deka ma navic tu vyhodu, ze se z ni karty berou mnohem snaz, nez ze samotneho stolu. A hlavne je vse fakt prehledne.
Uvazuji o tom, ze vyrobim jeste podlozku pro format Bitvy, cca tak aspon pro ctyri hrace, kde by nemusela byt tak velka pole pro vylozene postavy a lokace, nebot mam pocit, ze ve vice hracich s tituly se techto typu karet do hry zpravidla tolik nedostava. Tim by se znacne usetrilo misto. Co myslite?

14.7.2018 04:28:25

Ew

jo ,tase mi také líbí , ale u nás asi není k sehnání

18.7.2018 19:53:55

Alex

asi to este neni schvalene adminom :)
btw ja pouzivam tuto na domace hranie

https://www.ihrysko.sk/vsetky-hry/fantasy-flight-games/westeros-two-player-playmat-a-game-of-thrones-lcg-2nd

Upraveno autorem (porovnej)

18.7.2018 16:36:44

puzwoll

Nějak nemůžu ten tvůj obrázek najít.

18.7.2018 11:55:47