Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 214x (Seznam vlastníků)

Hra o trůny: Karetní hra (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Nate French
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

A co Ostrava

Ahoj, zahrál bych si to někdo v Ostravě? :)
11.12.2015 21:30:48

ja taky
jeste nejsem vlastnik, a zatim loudam info jestli me to bude bavit
zahral by nekdo novackovskou hru za pivo? ;)

4.1.2016 13:38:32

Nedele 10.1.2016 kolem 13.30
Ahoj,
na FB strance jsem narazil na par lidi (pokud to nejste vy), kterym budu ukazovat druhou edici tuto nedeli. Jeste neni jiste kde, ale pokud mate zajem pridat se, napiste mi tady a dam vam vice informaci.
Ondra

5.1.2016 12:39:44

Hraní v Ostravě
Ahoj lidi, také sháním spoluhráče z Ostravy. Mám Core sety + expanze a možná dokopu k hraní i 3 kámoše (každý má 1x Core Set :) Díky za info, ahoj. Honza

23.2.2016 17:10:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Frýdek-Místek
Nechce se mi zakládat novou diskuzi a ta Ova je docela blízko, nenašel by se někdo v FM a okolí?

10.5.2016 23:09:17

Mephisto
Zkus napsat "Lorimaar". Ted jsem ho chvili nekontaktoval, ale myslim, ze si rad zahraje. Ja ted jeste chvili budu pracovat v Brne, ale casem planuju navrat do Ovy, tak semnou muzes do budoucna pocitat :)

11.5.2016 06:01:48

BLACKLOTUS
V Ostravě je ve středu 21.6. předváděčka, tak snad se i vytvoří stabilnější místo pro hraní.

18.6.2017 22:58:40

Hraní v OV

Zdravím,

hraje se teda někde stabilně v OV? V Black Lotusu mi řekli, že prý v Cooltouru ve středy. Může někdo poradit?

20.7.2018 10:44:47

Hraní v OV

Zdravím,

hraje se teda někde stabilně v OV? V Black Lotusu mi řekli, že prý v Cooltouru ve středy. Může někdo poradit?

20.7.2018 10:44:52

agot ostrava
ahoj, hraní se domlouvá na facebooku,
buď ve skupině:
A Game of Thrones LCG - Czech
nebo na
Agot LCG - Ostrava,

popř. se přes facebook ozvi Raiusovi, to je takový Ostravský guru... jméno Ondřej Kubiš... (snad ti nevadí zveřejnění jména, Ondřeji),
na hraní se domlouvají každý týden, já jsem v té skupině, ale jsem z Olomouce, tak dorazím jednou za čas...

20.7.2018 11:04:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní v OV
Zdar,

díky moc za info, už se někam posouvám :-) Facebook nemám a mít nebudu, ale snad mě žena k tomu pustí u sebe;)

A prosím Tě, na jaké se hraje úrovni? Jsem poměrně začátečník, ale hraní mám v krvi a učím se rychle. Hrál jsem zatím vždy jen ve dvou. Zatím mám jen core set + 3 malá rozšíření, balík zatím ze dvou rodů, kde mám některé karty nakopírované, ať je mám v balíku dvakrát. S tím tam samosebou nechci dělat ostudu, ale momentálně to zatím jinak nejde - rozšiřovat do budoucna ale chci - k tomu je třeba mít ale s kým hrát.

20.7.2018 11:50:04

úroveň hraní
tak Ondra je jeden z nejlepších v republice, ne li v Evropě.
Ale funguje to tak, že se toho nemusíš bát, hlavní je, že to člověka baví a že překousne nějakou tu porážku a hlavně že se z ní poučí. Kluci mezi sebe vezmou kohokoliv nového a podpoří ho, toho bych se nebál. Kdyby jsi se tam přes ten facebook nedostal, tak mi do soukromé zprávy pošli telefon na tebe, já ho klukům předám a oni jak se budou domlouvat, tak se ti ozvou

20.7.2018 13:41:42

Hraní v OV

OK, díky

20.7.2018 14:59:00

Pokud se tu najde někdo nový s kartami z tlami, dejte vědět, zaškolíme :-D. 

17.8.2023 22:27:48

Vybíráme z Bazaru

Thunder Road: Vendetta + 3 rozšíření
Thunder Road: Vendetta + 3 rozšíření
Akt. cena: 3219 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas