Hive - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 9 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: strategická, logická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Crómola
G3
Gen Four Two
Gigamic
Huch & Friends
Smart Zone Games
Autoři: John Yianni
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Carbon

Nová Carbon verze obsahuje obě rozšíření (Komára i Berušku) a navíc je teda hezčí a cenově to vyjde lépe než původní základ s rozšířeními zvlášť... škoda, že jsem to sám nezjistil dřív :(
3.2.2011 09:45:31

obal
Chtěl bych se zeptat, jestli v té Carbon verzi je i ten slušivý obal na zip.

22.2.2011 12:18:13

to Hike
Ano

http://www.boardgamegeek.com/image/823286/hive

22.2.2011 12:20:06 | Upraveno autorem (porovnej)

carbon
vypadá zajímavě, ale mě se ta barevná stejně líbí víc.

22.2.2011 12:20:28

Carbon
Taky mám svou barevnou, ale kdybych se měl znovu rozmýšlet, tak nevím nevím. Barevná je přehlednější, ale carbon působí tak nějak elegatněji (respektive tak elegantně jak to jen jde na plastový kámen s broukem).

Je to spíš zajímavé pro nové zájemce o hru, protože to vyjde levněji jelikož už to obsahuje obě rozšíření.

22.2.2011 12:28:27 | Upraveno autorem (porovnej)

edice
Rad bych se zeptal jestli jsou vsechny dostupne edice z bakelitu? (Pise se u takovehle vety vubec otaznik? To jsem se dostal.).

22.2.2011 17:05:11 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

jako sydo
Carbon je možná elegantnější, ale barevná působí živěji a přhledněji....

22.2.2011 17:09:41

Dilema
zvažuju nákup a ta barevná verze se mi líbí tedy daleko víc ...asi nejsem elegán ;-)
tak se chci zeptat (po přečtení recenzí), zda mi doporučíte koupit i ta rozšíření, jejichž cena je opravdu :-(

22.2.2011 17:21:04

carbon
Nejen, ze barevna verze pusobi prehledneji, ale elegance nelezi automaticky ve snizeni poctu barev, nybrz v jejich sladeni. A to je tady v pohode.

22.2.2011 17:50:12

Elnie
uvidíš, jak tě hra chytne, základ je naprosto plnohodnotný a zahrál jsem s ním spoustu partií. Moskyta jsem koupil, je to fajn zpestření, ale nějak zásadně hru neovlivní. berušku jsem ještě nekoupil a v brzké době ani neplánuju. základ kup rozhodně :) rozšíření jsou fajn, ale nejsou nezbytná.

22.2.2011 17:54:03

Elnie
Berušku bych vzal určitě. Ta se mi líbí. Komár... toť otázka. Já ho mám a jsem rád. Setkal jsem se s názory, že je "moc silný", "zbytečný", "prostě jen mravenec navíc", ale mají ho oba hráči a co s ním udělají je na nich. Já bych ho koupil znova.

Jestli se ti nelíbí cena, kup karbon, vyměním :)

Add elegance - subjektivní, prostě se mi to jednobarevné líbí víc.

22.2.2011 17:57:39

Komára
mám rád, nesouhlasím s tím, že je to jen mravenec navíc.

22.2.2011 18:07:57

komár
může být na konci dost užitečný, to je fakt. v některých momentech je klíčový. já bych ho taky koupil znova, ale není pro kvalitní hru nezbytný. je to příjemné osvěžení. berušku bych koupil, kdybych hive hrál častěji, přítelkyni bohužel moc nebaví :(

22.2.2011 18:13:13

Vybíráme z Bazaru

Notre Dame - NOVÁ
Notre Dame - NOVÁ
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas