High Frontier 4 All

xxxxxxxxxo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

High Frontier 4 All - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Banana Games
Ediciones MasQueOca
Ion Game Design
Sierra Madre Games
Autoři: Dom Rougier
Jon Manker
Justin Grey
Phil Eklund
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

lokalizace CZ

...mohl by tohle být ten splněný sen Davida z FitB vydaný v české lokalizaci???
19.9.2019 22:37:44

:)
Tohle musím mít..:D Grafika se mi velice líbí a myslím si, že Ecklund je zaručenou jistotou kvality..:)

20.9.2019 07:45:09

link

kde je daaky link na tu hru?

20.9.2019 07:54:34

...
Nevím o splněném snu, ale David již několikrát řekl, že o překlad HF se rozhodně pokusí. Otázka je, zda se to sveze již s KS kampaní jako u Successorů, nebo později. Nicméně víme, jak skvěle si Succ vedli, takže bych byl vcelku optimistický.
___
redaktor Deskofobie

20.9.2019 08:13:31

Project lead info
Tohle napsal Neal Sofge - project lead pro HF4 ed.

"High Frontier 4th Edition will be published by Ion Game Design, using a new product architecture that takes the third edition idea of "modules" and makes it literal. The core of the system will be a boxed set of rules and components that brings the game back to its roots, providing the equivalent of the combined 2010 original and expansion sets but with a new, different learning mode that's under development right now.

Additions to this core set will be published as separate expansion modules with standalone rules and systems, so players can assemble the exact game experience they want. The initial release (in the same Kickstarter as the core game) will be mostly redesigned and decoupled Third Edition modules, but future products will hopefully take the game system to entirely new frontiers of play.

4th Edition is being developed by a team of longtime fans, working in parallel so this massive effort can occur in time for a Kickstarter late this year."

20.9.2019 08:19:34

ad lokalizace
I kdybych se už tisíckrát zařekl, že končím s nákupem her, jestli tohle vyjde u nás, tak neváhám...
A tak nějak pochybuju, že se najde v mým okruhu dostatečnej počet magorů, který by to se mnou hráli. Ale i tak.... Must have!

20.9.2019 09:29:44

Kospin
naprosto stejná situace je u mě, snažím se nákup omezit, ale tohle si v CZ nenechám ujít i když (jako u tebe) na to aby si to s někým zahrál asi nikoho neseženu

20.9.2019 10:44:26

speciálně pro Yedleho...
https://www.youtube.com/watch?v=WySX15Cqqu8 - čas 8:47

20.9.2019 10:57:12

Promil?
asi nevim, co mi chces rict

redaktor Deskofobie

20.9.2019 11:21:11

.
Ano, David to už niekoľko krát verejne spomínal, že by to chcel lokalizovať. Ja iba dúfam, že to vyjde a i keď možno nenájdem spoluhráčov, tú hru si určite kúpim.

20.9.2019 16:55:15

Česky od Fox in the Box
Česká verze bude součástí KS kampaně
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

8.10.2019 14:23:15

sólo
Píšu, že je to aj pre jedného hráča. Sólo hra za moc nestojí?

8.10.2019 19:45:10

Odvážný počin
Musím jednoznačně říct, že v tomhle lišce fandím. Ale Kickstarteru se nezúčastním, tuhle hru bych asi na stůl nedostal nikdy. Už budu mít problém u Successors, ale co jsem pochopil, tady je to složitostí ještě jinej level. Každopádně je strašně dobře, že se vydavatelé pouští i do takovýchto her, my hráči máme výběr CZ lokalizací, o kterém se nám nesnilo. Jenom je blbý, že už se to nedá všechno kupovat a už vůbec ne hrát :)

9.10.2019 07:21:09

solo
nevim, nehral jsem. ale Leaving Earth solo hraji a bavi mne. tohle by melo byt o neco slozitejsi.

celkove jsem s liskou tuze spokojeny, co se tyce zamereni na solo hrace: Pax Ren, Falling Sky, Neanderthal (ale ten me nebavil) a ted tohle

9.10.2019 15:35:05

Vybíráme z Bazaru

Chňapni čuníka (2012)
Chňapni čuníka (2012)
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas