High Frontier 4 All

xxxxxxxxxo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

High Frontier 4 All - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Banana Games
Ediciones MasQueOca
Ion Game Design
Sierra Madre Games
Autoři: Dom Rougier
Jon Manker
Justin Grey
Phil Eklund
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hracia doba

nemám ešte skúsenosti s predchádzajúcimi edíciami a tak sa chcem opýtať - aká dlhá hracia doba sa dá očakávať v dvoch hráčoch? Ďakujem
21.10.2019 10:14:39

hracia doba
v starsich ediciach sa hra dvoch hracov aj pri plnej verzii dala odohrat za jeden vecer (cca 3 hodky). Ale zalezi aj od dost vela nahodnych elementov. Ked sa nedari hra sa natahuje. IMHO v dvoch hracoch bola hra zasadne menej zabavna.

Ale kedze Eklund dost radikalne svoje hry meni tazko este teraz povedat co nas caka v novej edicii....

21.10.2019 12:10:08

este
dodam k tomu, ze tie 3 hodky su v pripade ze hraci ovladaju pravidla a mapu a maju predstavu o tom co maju robit.

21.10.2019 12:14:03

IN

re
Já jen doplním, že to bylo nedávno komentováno na BGG a objevují se herní doby i kolem 90 min při znalosti pravidel. Je potřeba přihlédnout k tomu, že je to zřejmě počítáno na jednodušší scénáře (které se objevily nově ve třetí a budou zachované i ve čtvrté edici) jako je závod na Mars...
----------------------
Majitel liščí krabice

21.10.2019 12:42:40

...

ja som hovoril o plnohodnotnej plnej hre so zakomponovanymi vsetkymi modulmi.

Povedzme si uprimne to je aj najvacsia zabava, ale pri dvoch hracoch to naozaj nieje ideal. Bez konkurencie to nieje proste ono. Musis dlhodobo planovat a vdaka konkurencii prave musis casto tieto plany operativne menit.

21.10.2019 23:39:06

první zkušenost
Tak po prvním testu musím říct, že ta herní doba není tak děsivá, jak jsem čekal. První hra 3 hračů, kdy to každý z nás hrál úplně poprvé, byla na 5,5 h. Ve druhé hře už jsme se ale mnohem lépe orientovali, naše počínání bylo mnohem smysluplnější a hezky se na to dívalo. To jsme se dostali na cca 3,5 h. Sólo variantu jsem slupnul za 1,5 h. Vše pouze základní hra bez modulů.
.....................
liščí překladatel

28.1.2021 15:33:28

.
Mame to po dvou hrach ve dvou hracich podobne. Vlastne prvni hru jsme predcasne zabalili, protoze se zena ztratila v tom, co a proc vlastne ma delat. Druha hra (po shlednuti komentovaneho let's play) byla mnohem lepsi, hrali jsme tak 4 hodiny.

28.1.2021 19:40:35

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne Hostince a katedrály (stará edice)
Carcassonne Hostince a katedrály (stará edice)
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 1 hodina

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas