High Frontier 4

xxxxxxxxxx hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

High Frontier 4 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Autoři: Dom Rougier
Jon Manker
Justin Grey
Phil Eklund
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ufo

Mozna blby dotaz, vim ze je to hard sci-ci,ale i prez to. Objevovani vesmiru je pro me skvele tema a k tomu samozrejme patri ta zakladni otazka : “jsme tady sami?” A proto se ptam jestli v teto hre, byt jen okrajove se lze dostat do kontaktu s mimotemskymi entitami.

Diky za odpoved.

3.7.2021 21:00:21

Hra obsahuje scénáře s hypotetickými mimozemskými rasami vyvinuvšími se mimo Zemi (na Venuši, Marsu a myslím, že Titanu).

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

4.7.2021 00:21:48

To je spis vec do diskuze nez otazek. Ale k veci, myslim, ze pouha Slunecni soustava, kde se cela hra odehrava, je prilis prilis maly kousek vesmiru na to, aby tu byl prostor pro inteligentni ufo (krom toho, co psal Kew).

4.7.2021 00:35:49

V podstatě za ufony se dají považovat ti v jednom scénáři na Titanu. Mimozemšťani jsou z podstaty slova už i ti z Venuše a Marsu. Vzhledem k tomu že mám sérii Bios komplet, tak se těším na kompletní řetězec od aminokyseliny po let do vesmíru. Třeba pak budu začínat na té Venuši… :-) Jen nevím jak dlouho mi to bude trvat, když v těch prvních dílech série jsem skoro vždy zařval…

4.7.2021 00:43:03

V připravovaném modulu 4 Exodus a volně navazující hře Interstellar se jde potkat se na vodních planetách jde potkat s civilizací sirén.

7.7.2021 11:23:10

Vybíráme z Bazaru

Siegestorm + Stixie
Siegestorm + Stixie
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas