High Frontier 4

xxxxxxxxxx hodnoceno 59x (Seznam vlastníků)

High Frontier 4 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi, Současnost
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Autoři: Dom Rougier
Jon Manker
Justin Grey
Phil Eklund
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

High Frontier - rozšíření 6. hráče

Právě jsem narazil na "High Frontier - rozšíření 6. hráče" [https://foxinthebox.cz/high-frontier-6hrac]. Marně přemýšlí, jestli byla možnost "beknutí" a KS. Bylo to možné a tudíž si to můžu dohledat v historii mejlů, nebo nikoliv? Pokud ne, lze to nějak doplnit k objednávce, ať to mám komplet?
Děkuji za odpověď :)
5.2.2021 22:16:34

dokupis u Lisaka
No pokud vim, tak vsechny tyhle "add-ony" bude mit Liska normalne v distribuci a bude mozne si je koupit primo na jejich strankach.

5.2.2021 22:34:08

fuchso
To je mi jasné. Ale když už jsem si objednal komplet na KS, tak řeším, jestli tím pádem už mám, nebo si ještě "potřebuji" předobjednat i toto :)
Přeci jenom komplet je komplet.

edit: Tak jsem se donutil prohledat emaily a v PM našel, že mám české kompletní vydání a k tomu velkou neoprénovou mapu. Tudíž předpokládám, že toho 6. hráče potřebuji doobjednat :)
To jsem zvědav, jestli se mi to někdy podaří zahrát v tolika hráčích :)

5.2.2021 22:41:00 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Rozsireni o 6 hrace a spektralni kostky byly soucasti jineho ION/SMG KS na Pax Viking/Renesance. David se nechal slyset, ze by tyto chtel nabidnout pozdeji take.

5.2.2021 22:46:56

peca007
Pokud se nemýlím tak to na KS nebylo.

5.2.2021 22:47:47

děkuji za potvrzení
Tak jo, paměť vlastně pořád ještě jakž takž funguje. :)

5.2.2021 22:50:01

IN

re
Je to tak, jak zaznělo níže. Rozšíření pro 6. hráče nebylo součástí KS kampaně na HF. Resp. bylo, ale jako SG, který nakonec nebyl odemčen. Proto není součástí standardní hry, ale přidalo se jako dokoupitelný add-on v kampani následné - kde jsme se ale již nepodíleli. Proto je toto malé rozšíření nabízeno teď samostatně na našich stránkách.
----------------------
Majitel liščí krabice

6.2.2021 08:28:42

PM

KS kampaň věci
Jestli jsem to dobře pochopil tak součástí KS kampaně na které šlo backnout CZ verzi byla základní hra, rozšíření Terawatt a Colonization. Tzn. pokud to někdo chce kompletní tak ještě někde bude muset sehnat rozšíření pro 6 hráče (na stránkách foxinthebox), plus ty Spectral factories kostky a rozšíření Conflict. To na stránkách foxinthebox ke koupi není. Takže dotaz by spíš měl znít bude toto rozšíření možné koupit přes stránky fox in the box? Resp. bude v češtině? U kostek někdo níže píše že prý ke koupi budou, ale o tom posledním rozšíření tu zmínka myslím není.

6.2.2021 16:17:34 | Upraveno autorem (porovnej)

PM
Rozšíření pro 6. hráče je možné koupit na webu Foxe. Pokud máš objednáno z KS, stačí do poznámky při nákupu rozšíření pro 6. hráče napsat, s čím to má David spárovat. Co se týče kostek se spektrálními typy, tak ty nejsou a zatím ani nebudou. Ty v IonGames přidali až mnohem později. Možná je David bude moct přidat k vydání některého z budoucích modulů. Nevím. No a co se týče Modulu 3 Konflikt, tak ten bude, ale ještě se ani nezačalo pracovat na lokalizaci, jelikož čekáme, až to bude vyladěno.
.....................
liščí překladatel

6.2.2021 17:52:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Chci se zeptat jestli v rozšíření pro 6. hráče standardně nejsou potřebné žetony základen a ukazatelů hmotnosti, nebo jestli je tam nemám jenom já?

1.7.2021 11:53:30

IN

Přidávali jsme do balení tento dopis:

 

Vážený zákazníku,

Děkujeme za zakoupení naší hry. 

Věříme, že se vám hra High Frontier bude líbit.

Při kontrole finálních vzorků rozšíření pro 6. hráče jsme vydavatele anglické edice upozornili na fakt, že by rozšíření mělo rovněž obsahovat žetony základen a případně navíc některé palivové žetony (při určité kombinaci typů paliv by nemusely stačit žetony ze základní hry). V budoucnu by mělo být vyrobeno malé plato žetonů, které by mělo chybějící doplnit. Stáli jsme před rozhodnutím, zda rozesílání rozšíření o několik měsíců odložit, ale nakonec jsme se rozhodli ho distribuovat tak, jak je. Při hře lze žetony základen 6. hráče nahradit čímkoli jiným, popř. si stáhnout a vytisknou opravné žetony z našich stránek. O dostupnosti dodatečných žetonů vás budeme informovat prostřednictvím našich www nebo fb stránek. Budeme pak rádi, když pro zaslání využijete vaší případnou další objednávku nebo vyzvednutí ve vašem oblíbeném obchodě.

----------------------
Majitel liščí krabice

1.7.2021 12:04:45

Aha tak to mě nějak minulo. :D Nicméně děkuji za rychlou odpověď, a za to jaké super hry vydáváte. 

1.7.2021 15:58:40

Tak lístek s informací níže ve vláknu jsem přiložený k celému balení měl, ale po rozbalení rozšíření 6.hráče jsem měl toto (pytlík s aqua a izotopovým palivem+ pytlík s disky nároku šedá a disky průhledné+ pytlík s kostkami továren a kolonií šedá+ kosmické lodě, orbitální stanice,… (celkem 6ks plastu) šedá+3xdesky palivových diagramů (kosmická loď, nákladní loď, orbitální stanice)).

Myslím tedy, že mám všechno.

Díky Davidovi i překladatelům a všem dalším, kdo přiložili ruku k takovému dílu.

Klobouk dolů …

2.7.2021 00:41:47

Bobřík

Takže ti tam chybí kartónové žetony. 2 pro základny a 3 pro hmotnosti. O což jde i v tom psaní, že se budou dodělávat.

2.7.2021 09:11:44

Přesně tak.

2.7.2021 10:18:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Fresco
Fresco
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas