HeroQuest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Milton Bradley
Autoři: Stephen Baker
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Java verzia podla americkych pravidiel a scenara

Ak by si niekto tuto skvelu hru chcel vyskusat na internete som objavil od jedneho fanusika java-verziu. Je super, aspon teda mna hned utvdila ze si ju musim kupit aby som si to zahral s figurkami. Hra sa podla americkych pravidiel a scenarov. V hre sa vyskytol len jeden bug o ktorom autor vie. Podla fora na jeho stranke by mozno casom spravil aj rozsirenia
Return of the Witch Lord a Kellar`s Keep.

a teraz este adresa: http://heroquestjava.wordpress.com/

a koho by ta hra chytila mozeme sa dohodnut a hru zahrat. ideal je tento vikend. priatelka je na sluzobke v amerike a u nas sa bude dat prespat. momentalne byvam v Mladej Boleslavi
17.9.2009 10:56:03

super
Tak jsem v první třetině prvního úkolu a je to super. Ideální, jak se seznámit se hrou. Teď ještě sehnat takovouhle hru pro Warhammer Quest, abych se konečně rozhodl, co chci mít dřív :-)

Díky moc za odkaz.

17.9.2009 19:52:30

no
tak první hru jsem projel ... zhruba půlka podzemí šla a pak se najednou dost výrazně přestalo dařit a postupně všichni hrdinové odešli do věčných lovišť ... no tak asi dostane přednost Warhammer Quest, jak na to tak koukám :-)

17.9.2009 21:01:27

Warhammer Quest
hru jsem nezkoušel, ale dávám přednost Warhammeru ptže je mi blízko tématicky a obsahuje toho taky dost. Jinak mini vzkaz pro Merlina: ten člověk se mi ještě neozval:(

18.9.2009 06:45:07

to Fr3NZyY
No mě se především u Warhammer Questu líbí, že tam není potřeba žádnej PJ, GM, Overlord, nebo jak to chcete nazývat :-)

Zas na druhou stranu se mi u WQ nelíbí, že když se odhalí nestvůry, tak se rovnou umístí rovnoměrně na sousedící políčka ke všem postavám ... v tom mi přijde HQ výrazně logičtější a reálnější ...

18.9.2009 09:53:27

to Merlin
No myslím, že ty hry budou určitě dost rozdílné. Každopádně mě dost navnadily fotky rasta2:), ale to bych si to radši koupil než vyrobil. Figurky vypadjí nádherně a hlavně ten nábytek, ten jen tak nevyrobím:/ Bude to dilema:)

18.9.2009 10:48:38

to Fr3NZyY
Pred kúpou som tiež zvažoval, že by som si to radšej vyrobil. Z BGG som posťahoval mraky fotiek komponentov, figurky som plánoval kúpiť od Workshop Games pre Warhammer (aj tak ich navrhovali oni). Dokonca som si ich aj presne vyhliadol a našiel aj návod ako by sa dali rozmnožovať odlievaním (http://www.mo-na-ko.net/clanky4/177_Odlevani/clanek.htm). Nakoniec keď som si to celé spočítal čo by to stálo, som od toho upustil a na BGG kúpil. (hra 48$ + 38$ poštovné). Tak som si vyrobil len rozšírenia (kartónové komponenty - http://www.heroquestdownloads.com/). Nakoniec som aj tie kúpil
radšej ako originál aj keď nevyzerajú až tak zle. Jediné figúrky ktoré by som chcel odliať (a tvarovo v domácich podmienkach by to šlo asi najľahšie) sú Chaos Warriors.

18.9.2009 15:43:33

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne Star wars + rozšíření
Carcassonne Star wars + rozšíření
Akt. cena: 1599 Kč
Končí za: 17 minut

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas