HeroQuest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Milton Bradley
Autoři: Stephen Baker
Rok vydání: 1989
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Heroquest Revised - ke stažení

Jak jsem se náhodou dozvěděl ze seznamu her print&play na BGG, tak Heroquest byl uvolněn pro bezplatné použití a výrobu.

Díky tomu vznikla komplení upravená verze Heroquestu, která sjednocuje americkou a evropskou verzi, všechna rozšíření a další doplňky. Měla by mít sladěná a dopracovaná pravidla a vůbec by to měla být ta nej verze, kterou v současné době můžete pořídit (= sami vyrobit a navíc legálně).

Veškeré potřebné podklady jsou zde:
http://www.freewebs.com/heroquestrevised/
11.9.2009 20:28:57

DĚKUJI!!!!!!!!!!!!
Děkuji Merline. Můžeš založit nový topic a podat reference o tom o co vlastně ve hře jde a jak jsi daleko s vyrobou? Díky

11.9.2009 20:31:33

Merline
diky moc, vypada to ze mam zase pracicku:-)

12.9.2009 08:35:58

Heroquest výroba
Pustil se nakonec někdo do výroby? Popřípadě mohl by se někdo podělit o zkušenosti?
Existují hry na podobném principu, které je v současnosti možno koupit? Díky.

11.1.2015 19:00:33

Výroba...
Já o tom uvažoval,ale hra obsahuje hodně plastových komponentů 3D, to prostě z papíru neuděláš. A navíc k ní nejsou pravidla v cz.

11.1.2015 20:08:27

Výroba
Dlouho jsem se chtěl do výroby HeroQuestu pustit, dokonce jsem si už i začal překládat karty a pravidla a sehnal pár figurek, ale nakonec jsem měl možnost si hru zahrát a zjistil jsem, že za tu námahu a vynaložené prostředky mi to nestojí. Na svoji dobu to bylo něco, ale nyní ji považuji za překonanou. Základní set dává k dispozici hráči jen velmi málo vybavení a kouzel a tak nějak to není ono. Současné dungeon crawly (třeba Descent 2) jsou na tom o poznání lépe.

11.1.2015 20:09:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Výroba...
Ano,tak tento názor už sem také zaregistroval. No ale stejně sem ji koupil...do sbírky. Zatím sem ji nehrál,jak říkám,nemá cz. Navíc jsou tu DaD hry-Ashardalon, Drizzt atd.

11.1.2015 21:17:03

Kdo má
Vlastníte někdo tuto hru?
Pokusil jste ji někdo vyrobit?

6.2.2020 22:49:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Vzpomínka

Pěkné, před půl rokem jsem hledal tuto hru na ebay a docela mě zarazila cena, za jakou se to dá sehnat. Hrál jsem to jako kluk. Kamarád měl základní hru v němčine. Když jsme pak prvně jeli s rodiči do Německa, tak jsme si k tomu koupili rozšíření Karak Varn. Možná bych ho doma našel ...pokud ano naskenuji ho jsem.

4.5.2020 12:19:11


do toho jdu :)

Ve čtvrtek začínám s výrobou, jediné co nevím jak udělám je krabice :)

Koukám, že na thinkverse.com je pro Heroquest snad všechno - figurky, kostky, nábytek i spousta verzí herních desek.

Tim se to dost zjednodušuje :)

4.5.2020 18:16:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak jsem dnes dokončil svůj projekt, a vytvořil si Heroquest se vším všudy v Češtině, pokud by byl zájem tak můj překlad můžu hodit sem, ale je toho hodně. 

Jedná se o překlad cca 500 karet + 12cti příběhových knih s úkoly. :)

21.10.2021 15:37:08

Překlad

Já bych zájem měl…

21.10.2021 21:48:10

Dobrá, tak já to nějak zkompletuju a postupně sem naházím :) 

23.10.2021 20:15:10

Vybíráme z Bazaru

Krycí jména-Duet
Krycí jména-Duet
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas