Heroes of Tenefyr

xxxxxxxooo hodnoceno 47x (Seznam vlastníků)

Heroes of Tenefyr - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: My Only Company
Broken Mill
Autoři: Pepijn van Loon
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy


Zdravím, můžete prosím někdo shrnout dojmy a mechaniky?
2.4.2020 08:48:27

dojmy
Ahoj, mám za sebou dvě hry. Ve 2 a ve 4. Oba počty mi přijdou na pohodu a bavili mě. Lze vybrat ze dvou variant - krátka asi cca na hoďku a dlouha (plnohodnotná) asi na 2. I když se může na jednodušší karetku zdát 2 hodiny dlouho, tak to hezky odsýpá, si skoro pořád na tahu a uteklo to ani jsme nevěděli. Za mě tedy moc fajn. Takový vstupní deckbuilding, který vysvětlíš hned, ale zároveň i pro hráče dostatečně zábavný. Líbilo se mi, že ani jedna hra výrazně netrpěla alfa hráčem, protože člověk tak nějak nestíhá sledovat co kdo má v balíku, takže při domlouvání co bude družina dělat dál se musí každý zapojit. Celkově ten push your luck mechanismus, kdy se rozhoduješ jestli pokračovat v dungeonu nebo ne je moc hezký a funguje. Ilustrace jsou za mě fajn, ale chápu, že pro každého to není terno. Atmosféru to má hezkou, i když je to spíše mechanická hra, tak my jsme si to čištění dungeonu od nepřátel užívali. Navíc bude i rozšíření, takže o variabilitu nestvůr, bossů a hrdinů se nemusí člověk bát. Takže za mě milé překvapení a doporučuji. Je tomu vytýkáno, že člověk se moc nezžije se svým hrdinou, protože se od sebe příliš neliší. To je pravda. Rozdíl je pár karet. Není to podle mě však něco co hru kazí, jen prostor pro zlepšení... Co jsem se díval na rozšíření, tak tam je to zajímavější - např. hrdinka co má vlka má ještě jeden balík karet za něho a tak....

2.4.2020 13:42:52

Vybíráme z Bazaru

Wracking Crew scenar
Wracking Crew scenar
Akt. cena: 330 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas