Heroes of Normandie

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Heroes of Normandie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Devil Pig Games
IELLO
Schwerkraft-Verlag
Autoři: Yann et Clem
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

HEROES OF STALINGRAD

https://www.kickstarter.com/projects/1538673930/heroes-of-stalingrad-world-war-2-wargame-on-the-fr?ref=discovery&term=stalingrad


Zdenek
Klub deskovych her Holice
21.3.2018 20:38:26

Devil pig
Od tehlech francouzskejch sasku uz si nic nekoupim. S tim postovnym se zblaznili. Navic z jejich predeslych produktu a KS jsem se poucil, ze jsou to fakt babraci a maj v tom nehoraznej borcus. Kontrola kvality hadr, a proto taky tolik errata a kampan na prepsani pravidel do srozumitelny verze.
Ne, dekuji. Vazne.

21.3.2018 21:21:11

za prvni hodinu vybrano
ja pockam na stretch goal co tam bude zajimave. HoN mam rad, takze je to o vkusu. Lepsi predelat pravidla, do lepsi podoby, nez se na to vyprdnout uplne a hru pohrbit.

Postovne za 6.5kg krabici si myslim ze je akorat. Samozrejme muze byt vzdycky levneji :)
Zdenek
Klub deskovych her Holice

21.3.2018 21:37:00

Naprosto chladný
Vlastním Heroes of Normandie a několik velkých rozšíření i menších punchboardů. Prvotní nadšení ze stylu hry vystřídalo vystřízlivění v množství ikonek, které se mění při každé hře. Hraju tak 2x do roka a pokaždé narazím na něco co jsme hráli (ve scénáři) špatně, protože ty pravidla jsou fakt děsně napsané, přitom je to opravdu principielně jednoduchá hra.
Co k tomu dodat: No francouzi.

PS: Aktuálně hrajem minikampaň D-Day a opět velká příprava na BGG a Devilpig games foru.

22.3.2018 06:57:29

update
Postovne pro CZ bylo snizeno na 24e
Zdenek
Klub deskovych her Holice

27.3.2018 22:52:24

heroes
No tak já koupil HoN a moc mne to nenadchlo, pak předělal karty do CZ, znovu nastudoval pravidla, podpořil KS na nová pravidla a kupu balastu k tomu a nyní se na to chystám. Na první pohled se mi to zdá jako parádní hra, ale zatím jsem toho moc nenahrál.

16.10.2018 14:49:20

Vybíráme z Bazaru

Unmatched trex a sattler
Unmatched trex a sattler
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas