nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Hero Realms: Character Pack – Wizard

Rozšíření pro hru: Hero Realms
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Wise Wizard Games
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

„Staň se čarodějem! Spolu se svým kočičím mazlíčkem po boku braň svoji družinu proti ničivým plamenům a pustoš své nepřátele!“

Stejně jako ostatní rozšíření z řady Character Pack obsahuje i Hero Realms: Character Pack – Wizard 15 nových karet k základní hře Hero Realms. Konkrétně jsou to: karta postavy, dvě karty ukazatele kondice, dvě speciální schopnosti postavy a dále deset karet, které tvoří osobní balíček hráče.

Příprava hry:

Balíček povolání Čaroděj nahrazuje hráčův osobní balíček ze základní hry. Čaroděj před sebe vyloží kartu postavy, karty měření kondice (čaroděj začíná hru s 50 body kondice) a obě karty schopností – Koncentrace (Channel) a Ohnivá Koule (Fireball). Tyto karty se nikdy nemíchají do osobního balíčku karet hráče. Zbývajících deset karet balíčku hráč zamíchá a vytvoří si tak svůj osobní balíček.

Karty schopností:

  • Karta Ohnivá koule (Fireball) může být použita pouze během hráčova tahu a po získání jejího efektu je odhozena na obětovací balíček. Tato karta nepřidává útoky do běžného tahu, ale uděluje 4 zásahy určenému hráči a také každému jejich šampiónovi, a to i když jsou ve hře karty Guardů.
  • Karta Koncentrace (Channel) může být rovněž použita pouze v během tahu čaroděje. Pro získání efektu téhle karty musí čaroděj zaplatit dvě zlata a kartu „vyčerpat“ stejným způsobem, jako karty šampiónů. Při použití této schopnosti ztrácí čaroděj jeden bod kondice a získává jednu kartu ze svého dobíracího balíčku.

Balíček karet zloděje může být použit jak pro základní hru, tak i pro kampaňová rozšíření (The ruin of Thundar, The Lost Village).

Autor: Darina85

Vybíráme z aukcí

Osadníci z Katanu - kostková hra
Osadníci z Katanu - kostková hra
Akt. cena: 190 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>