Hero Realms: Character Pack – Thief

Hero Realms: Character Pack – Thief - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hero Realms
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: IUVI Games
Wise Wizard Games
Autoři: Darwin Kastle
Robert Dougherty
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

"Staň se zlodějem a díky tvé zručnosti se bohatství tvých nepřátel brzy stane tvým. Někteří tě zkusí chytit, ti ovšem brzy pocítí sílu tvého nože!"

Hero Realms: Character Pack – Thief je rozšíření přinášející další povolání do základní verze karetní hry Hero realms. Povolání zloděj nahrazuje hráčův osobní balíček ze základní hry. Hráč, který hraje s balíčkem zloděje, má na začátku hry 52 bodů kondice - k přehledu slouží karty sledování kondice, které jsou stejně jako karta postavy součástí balíčku. 

Příprava hry:

Karty postavy, sledování kondice a karty schopností postavy, Loupež (Heist) a Kapsářství (PickPocket), vyloží hráč před sebe. Tyto karty se nikdy nemíchají do osobního balíčku karet hráče. Ostatní karty z balení (2x Rubín (Ruby), 3x Vrhací meč (Throwing Knife), 5x Zlato (Gold)) hráč na začátku hry zamíchá a vytvoří si tak svůj osobní balíček.

Hra dále probíhá dle pravidel základní hry, případně kampaně.

Karty schopností:

  • Karta Loupež (Heist) může být použita pouze během hráčova tahu a po získání jejího efektu je odhozena na obětovací balíček. Kartu, která je pomocí loupeže získána, si zloděj ponechá do konce hry.
  • Karta Kapsářství může být rovněž použita pouze během tahu zloděje. Pro získání efektu téhle karty musí zloděj zaplatit dvě zlata a kartu „vyčerpat“ stejně, jako karty šampiónů. Karta se pak podobně na konci hráčova tahu připraví a může být opět využita v dalším tahu zloděje.

Balíček karet zloděje může být použit pro základní hru i pro kampaňová rozšíření (The ruin of Thundar, The Lost Village).

Autor: Darina85

Další názvy této společenské hry

  • Hero Realms: Zestaw bohatera – Złodziej

Vybíráme z aukcí

Chcete být Milionářem CZ
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas