Here I Stand - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 360 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: válečná, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Ed Beach
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tajné vyjednávání

Upravuju teď stylisticky a trošku obsahově Sasův hrubý pracovní překlad článku z C3i magazínu: "Learning Here I Stand in 20 Minutes or Less", který chceme přidat k našemu překladu pravidel. Chtěl jsem se zeptat zkušených hráčů (já HIS ještě nehrál), jak se prakticky u stolu realizují tajné separátní dohody popsané v článku viz následující úryvek:

"Fáze diplomacie: Jakmile má každý hráč karty v ruce, může začít vyjednávat s ostatními hráči. Toto vyjednávání na začátku fáze diplomacie je jedinou chvílí, kdy mohou hráči spolu mluvit tajně, bez přítomnosti všech hráčů."
25.4.2011 17:46:47

RE: Tajné vyjednávání
Vstaneš od stolu a s dotyčným se uklidíš do vedlejší místnosti. Taková diplomatická fáze alá Diplomacie.

25.4.2011 17:52:42

Diplomatická fáze
... À la ozzy vypada různě. Někdy se vezme vepřové koleno a dva nebo vice hráčů ho jdou zdolat, přičemž spřádají intriky, jindy se sejde ruzne velka skupina u dýmky míru... Podob bylo a může být hodně.

25.4.2011 21:44:53

Diplomacie
My brali vždy další diplomacii jako konec kola. Takže pak byla 30-90 minut přestávka na jídlo, pingpong, kroket, wc atd. Během tohoto odpočinku jsme se prostě různě po skupinkách radili a paktovali.

26.4.2011 16:51:13

To Polda
Moc pěkně jsi to napsal.. :D Yatím se mi vždz vzjednávání u Oyyzho moc líbilo! :D

26.4.2011 16:56:31

SSZGSA
QWERTY je svine, ja bych ti moh povidat :D

26.4.2011 21:06:55

Vybíráme z Bazaru

Hit Z Road
Hit Z Road
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas