Heldentaufe - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: (Self-published)
Autoři: Simon Junker
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

scan

Hra se už nedá sehnat, nechtěl by někdo ze šťastných majitelů naskenovat?
8.2.2019 15:10:26

PnP
Na stránce http://www.heldentaufe.ch/ se ještě nedávno dala koupit print and play verze za 15$ . Přemýšlel jsem o ni až budu mít tiskárnu. Bohužel stránka již nefunguje :-( Kdyby ano, tak jsme se mohli složit...

8.2.2019 16:11:26

online
našel jsem web verzi v češtině
https://kalinbas.github.io/heldentaufe/?lang=cz

škoda že se toho neujme nějaký větší vydavatel

8.2.2019 20:56:13 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Podařil se mi kardinální kousek - sehnal jsem Heldentaufe na eBay.de za 40 euro, 5 euro za dopravu do mojí virtuální poštovní schránky na mailbox.de a odtud 140,- za přepravu do česka. Celkem necelých 1300,- Kč, což je o dost méně než poslední 2 aukce na zdejším bazaru.
Heldentaufe se tam objevuje docela pravidelně - teď je zrovna v aukci další kopie...
Takto jsem z eBay.de a mailbox.de získal výhodně už druhou hru, takže to vidím zatím jako bezproblémové. Jen pozor aby prodejce podporoval PayPal, při použití zahraničního bankovního převodu budete platit docela velký poplatek.

Skener bohužel nemám, takže naskenovat nemohu.
Ještě je možnost napsat tvůrci hry - simonjunker@gmx.ch Před vánocemi jsem s ním komunikoval a měl ještě k dispozici jednu hru - ovšem poštovné ze Švýcarska vycházelo na opravdu hodně - celkem i s hrou něco kolem 2000,- Dále by se s ním dalo určitě domluvit na nákupu kvalitní PnP verze, kterou prodával když oficiální stránky Heldentaufe ještě fungovaly.

4.3.2019 13:15:44 | Upraveno autorem (porovnej)

ebay atd
tak nyní už žádné aukce nejsou, jestli už žádné kopie se nedají normálně koupit tak je to pěkný sběratelský kousek.

Napsal jsem autorovi, uvidíme, jestli se ozve.

Pokud někdo koupil PnP verzi mohl bych se s ním podělit o náklady ...

29.3.2019 13:30:49

Re

Dal sem do aukce 1ks :-)

11.1.2020 18:50:28

Pomoc stastneho majitela alebo Print-n-Play verzia
Ahojte drtici!

Mam taku malu prozbu, podarilo sa niekomu zohnat Print-n-Play verziu? Cez heoricke usilie sa mi hru a ani PnP verziu nepodarilo zohnat...
Coz ma donutilo zrobit homemade verziu :), pomeral by mi dobrotivec rozmery povrchoveho herneho planu, a pripadne aj velikosti karticiek? Uz ked si s tym dam pracu nech to mam 1ku1 :)

Diky F!

13.9.2020 17:51:55

PnP
Já mám opačný problém. Koupil jsem PnP verzi, mám to vytištěné, nalepené, jen vyřezat... Už asi 2 roky. Junior mezitím dorostl do náročnějších her, tak mám teď asi dalších 4 - 5 let čas, než doroste vnouček :D

@Feroslav: Co se týče nějakých rozměrů, snad vzpomenu a přeměřím doma.

14.9.2020 07:51:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Harry Potter Boj o Bradavice + rozšíření
Harry Potter Boj o Bradavice + rozšíření
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas