HATE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická, válečná
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Alex Olteanu
Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Legacy?

Cetl jsem ze to bude castecne "legacy" a ze kdyz postava umre tak proste umre atd... Muze mi to nekdo trosku osvetlit? Vyvratit drby? Za tyhle prachy to snad neni legacy ne? :)
26.1.2018 20:49:52

Ne
Neni to legacy v pravem slova smyslu. Ano, je tam jakasi kampan na pokracovani, kterou si ale zapisujes na trhaci blok a zakreslujes na trhaci mapu. Nelepis tam zadne trvale samolepky na herni komponenty a nic netrhas. Kdyz ti postava umre, akorat z jejiho obalu odstranis vylepseni v podobe transparentni karty a vyvolas si novou, stejnou, akorat nevylepsenou, v dalsi bitve.
Jinak by bylo mozna dobre skouknout nejaka videa, treba ten gameplay na strankach kampane, kde to v podstate popisujou

26.1.2018 23:52:06 | Upraveno autorem (porovnej)

ve vice hracich?
Muze mi plz nekdo ochotnej, kdo to ma v hlave, jednoduse popsat, jak funguje hra ve vice hracich? Ma cenu to brat, kdyz nase skupina ma primarne 4 hrace a ve dvou bych se k tomu asi nedostal? Diky moc.

8.2.2018 09:11:30

4 hráči
pre hru vo štvorici existujú tri možné setupy:

1. hráte kroniku - 2 simultánne prebiehajúce zápasy 1v1 (v základnej krabici je dosť materiálu pre takýto počet prebiehajúcich bitiek) - akýsi tournament - s každým hráš 2-3 hry (už neviem) - vyhráva ten, čo má najlepšie skóre
2. hráte súboj 2v2 - zatiaľ presné pravidlá nie sú, ale budú
3. hráte súboj 1v1v1v1 - deathmatch/skirmish/FFA nazvi si to ako chceš

takže sa oplatí :)

8.2.2018 09:38:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cacao + Chocolatl (rozšírenie)
Cacao + Chocolatl (rozšírenie)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas