HATE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická, válečná
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Alex Olteanu
Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Má někdo nějaké info? Co jsem koukal, tak jsem toho moc nenašel.
10.1.2018 08:17:18

doma
HATE JE DOMA! Dnes nespíme.... :D

EDIT: tá krabica je... veľká. FAKT veľká :-X

12.2.2019 08:55:02 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Já až zítra :(

12.2.2019 13:33:35

Polovina
Tak dneska mi přišel základ. Add-ons zatím nic. Posíláno současně

12.2.2019 14:28:34

@Čindi
To je asi normálne - susedovi prišla dnes len Matka a DPD mu vraj v piatok pošle zvyšok... mne prišlo všetko :)

12.2.2019 14:58:32 | Upraveno autorem (porovnej)

:
Včera byly ještě oba balíky v Holandsku.

12.2.2019 16:15:44

DPD
Včera základ a dnes adony...

Bože to je boží, lepší než sem čekal :-)




"I want to play a game." Jigsaw

13.2.2019 06:45:07

prvá hra...
...za nami - musím tiež povedať, že je to fakt lepšie ako som čakal - človek sa musí vedieť správne postaviť aby sa mu oplatilo útočiť, musí si rozmyslieť kam ide aby si príliš nenabehol, všetci vidia tribal karty, tak taktizovanie musí byť rýchle (aby sa oponent nestihol dostať mimo trigger), niektoré scenáre sú fakt ťažké. Trochu som sa bál keď som čítal WIP rules ale opravili veci čo boli mimo (napr. double kolo ak už oponent nemal savagery).

Je to fakt rýchle a svižné. Príprava stola je tiež OK, lebo celý postup ako pripraviť plateau je tiež v každej misii pekne graficky znázornený. Ak ale máte 3D terény, tak sa to kus natiahne, lebo kým všetko vyberiete z krabíc... ale to je také typické pre CMON - treba si spraviť vlastný insert :)

Za mňa veeeeľký palec hore :) (neľutujem)

EDIT: je to trochu podobné Warhammer Underworlds, len menej kariet a viac možností čo spraviť ako akciu

13.2.2019 09:59:42 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Už mi taky vše přišlo :) krabice je doopravdy obrovská. 8,5kg je znát.

13.2.2019 12:47:06

...

Včera přišlo, neměl jsem moc času vše projít, ale samo jsem otevřel tu gigantickou bednu a alespoň se podíval. Tuna plastu dobrou hru neudělá je sice pravdivé, ale tahle tuna plastu i kdyby to mělo být všechno je boží. Modely jsou skvělé a obsah na první pohled vypadá opravdu fantasticky. Hovadský model dvojčat z rozšíření Mother Prophecy je ještě další level.

14.2.2019 08:54:46

Polamane figurky
2 figury zlomene. Mel taky nekdo to "stesti"?

..Deskovky Teplice..

14.2.2019 16:14:12

...
...u mňa všetko okej - pár mečov/kopií ohnutých, ale to zvládne teplá voda :)

14.2.2019 16:22:42

Baleni
U me vse ok, hlavne pecka zabaleno, to umi jen cmon, zadny otluceny krabice :)




"I want to play a game." Jigsaw

14.2.2019 19:43:11

Dpd
No tak nepřišla matka....s zlomeným mečem a základ už tu měl být taky ve středu a schorelo to na dpd a špatným telefonim cisle tak to teď honím přes mail....

15.2.2019 11:30:25

Balení
U mě taky všechno v pohodě, zkontroloval jsem základ a matku, ty extra tribes sem zatím neřešil. A všechno v pohodě, ohnutí minimální a to pořeší horká voda a bude to potřeba fakt jen u pár kousků.

Ale musím říct, že ty miniatury jsou naprosto úžasný, jasný je to CMON, člověk to čeká, ale stejně. Oproti třeba Zombicide Black Plague, který má hezké miniatury, je tohle zase jinej level. Fakt paráda.

17.2.2019 11:46:02

dpd2
Nooo bezva, tak muj Hate si spokojene jede zpatky k odesilateli, diky za kvalitni sluzby DPD, ktery mi jen rekli, sorry kuryr udelal chybu a dal spatnou prelepku, ale uz to ted nemuzem stopnout,... kontaktujte odesilatele..... bych se po*ral....

19.2.2019 16:21:23

Dpd
Shit, to me mrzi, to mas na dyl :/




"I want to play a game." Jigsaw

19.2.2019 19:47:40

@skate2hell
Napiš hned těm GameQuestům, u Rising Sun byl s balíkama co se vrátili velkej průser. Byl to teda jinej případ, GQ měl bordel v databázi, ale stejně, radši bych to s nim hned řešil, aby to nezašili a tys to nemusel rok řešit s CMONem a neskončil bez HATE.

19.2.2019 22:17:06

Vybíráme z Bazaru

Mini Rogue + všechna rozšíření
Mini Rogue + všechna rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas