HATE - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Post-apokalypsa
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická, válečná
Čeština: právě překládáme
Vydavatelé: CMON Limited
Guillotine Games
Autoři: Alex Olteanu
Jean-Baptiste Lullien
Nicolas Raoult
Raphaël Guiton
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Má někdo nějaké info? Co jsem koukal, tak jsem toho moc nenašel.
10.1.2018 08:17:18

ad KS
KS by malo začínať v polovici Januára (cca 16.1.2018) - nie som si istý a nechce sa mi to hľadať :)

Hra bude zasadená do postapokalyptického realmu podľa komixov Adriana Smitha (art. Rising Sun, Blood Rage, etc.). Každý má klan kt. bude vylepšovať a snažiť sa prežiť. Autor na GenCon-e uviedol, že to je taký MadMax na steroidoch, takže to nieje hra, kt. by si bral k babke na prázdniny, lebo je mäsiarina :D Zaujímavým prvkom je, že keď ti umrie figúrka, tak ti umrie - bodka. Žiadny ressurection a pod. Proste umrie. Bude tam aj forma legacy, lebo medzi jednotlivými hernými sedeniami sa klany stále vylepšujú a teda bude dobré mať stálu hernú partiu - toto si síce ešte neviem dobre predstaviť, aby CMON robil niečo ako "nas*atý Desent" :) nechajme sa prekvapiť.

+ Figúrky vyzerajú brutálne :)

10.1.2018 08:24:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Vypada uzasne

Ale to uz dneska skoro vsechno. Nekde nejaky gameplay?

10.1.2018 08:52:47

HATE
Taky jsem toho moc nenasel...
Snad ti postaci aspon tohle...
Na základě grafických románů uznávaného Adriana Smitha je HATE vysoce kinetická, nekonečně brutální kampaň pro post-apokalyptické přežití. Až šest hráčů bojuje prostřednictvím multiplayerové kroniky, kde používají svůj jedinečný klan, aby divoce vyděsili, mrzačili a demoralizovali své soupeře. Smrt je pro členy klanu trvalá; jakmile zemřou, jsou mimo hru. Hráč, který nejvíce odborně využívá divochy (získané tím, že dělá nevýslovné násilí na svých nepřátelích), aby vylepšili své válečníky a prostředky (získané vyděráním země), aby odemkli silné nové schopnosti ze své vesnice, vyhraje hru, ale pouze hráč s nejvíce nenávist se stane tyranem a vládne nad ostatními!

10.1.2018 10:42:58

Nové informace
Tady je pár nových informací cmon.com/news/how-to-hate-a-guide-to-survival

12.1.2018 20:13:07 | Upraveno autorem (porovnej)

KS only
čítam to správne? Bude to len na KS ale v predaji potom nie? Alebo som niečo prehliadol?

12.1.2018 20:43:12

ano

Ano bude to jen na KS kvůli obsahu.

12.1.2018 21:25:02

tak toto si asi nenecham ujst
takze pripomienka na utorok a 21. hodinu nastavena.

13.1.2018 01:50:42

Backed...
...je to tam :)

16.1.2018 21:01:46

Nóó
Vypadá to jako pěkná úchylárna...:-)
A mají už přes 300k... Že by někde bylo něco špatně?:-P

16.1.2018 22:08:22

Vyzerá to zaujímavo
Pozrel som celé gameplay video a musím uznať že to získalo moju pozornosť. Rozhodne mi to príde originálne. A to že je to možne zohnať iba na KS ma asi donúti do toho ísť. Aj keď sa toho bojím lebo ma v najbližšej dobe ešte čaká pledge manager na Joan of Arc, kde sa chystám prihodiť pár Addonov :)

16.1.2018 22:19:47

JoA
Johanka má otvorený pledge manager až od 22.1. toto začína PM až niekedy mesiac-dva po uzavrení kampane (7.2.) taaakže kľudne si nakúp JoA ale backnúť toto môžeš :P

17.1.2018 08:52:39

Ks
No ihned jsem to backnul :))) vypada to moc dobre :)

17.1.2018 09:45:41

Seladean
Samozrejem, že som backnul aj HATE, ale povedal so msi že už nebudem toľko penazí vyhadzoavať za hry a iné veci (filmy, Platne) dal som si limit 100e mesačne a nie a nie sa tam zmestiť. JoA bude aj spoštovným ďaľších 250euro. HATE vyzerá naozaj super. Naozaj sa mi páči celý ten herný systém + keď človek vie, že je to KS exclusive, tak pre mňa je veľmi ťažké odolať. Dúfam, len že bude strašne málo Addonov, najlepšie keby neboli žiadne, lebo inak budem musieť asi prestať jesť :D

17.1.2018 11:15:37

hm
Za mě asi hard pass, jelikož mě hra v podstatě ničím nezaujala. Klasický kostkový souboj s resource managmentem umožňujícím přehozy. Kdyby měl každý kmen baliček akčních karet, kterým může překvapit soupeře, tak bych možná i uvažoval. Tady jsou jen dvě otočené karty, o kterých soupeř ví a počítá s nimi. Mechanismus sestavování karet z Mystic Vale je hezký a je dobře, že to konečně někdo použil v deskovce. To hlavní, na čem u mě hra padá, je kampaňový systém 1v1, kdy si jednou zahraju s kámošem A, pak s kámošem B a pak si dají hru AB. Tohle v mých herních podmínkách nikdy nebude fungovat. A kdybych chtěl, takovýto styl rozjet, tak si dám Blood Bowl.

Téma neřeším. Je groteskní a úchylné, s čímž nemám nejmenší problém. Kanibalismus jsem v deskovce asi ještě neviděl :) Doufám, že CMON šlápne ještě víc na plyn a přidá kmen plnej nahejch kozatejch ženskejch, ať se PC policie posere!
___
redaktor Deskofobie

17.1.2018 11:31:15

hm

Hm, nelíbí se mi grafika. Figurky budou vesměs po nabarvení všechny stejné. Postapo soboje na čtvercích už mám v podobě ERka. Kdybych šel do nové skirmishovky, tak bych namísto tohohle zvolil Warhammer. US. I když jsem se na KS kampaň těšil, tak to pro mě není zajímavé tak abych do toho dal 5500,- ve výsledku... a mít doma jen Core box. Za mě tedy pass.

17.1.2018 11:41:41

@Yedle
"The art of the game depicts acts of extreme violence, as well as nudity."

- toľko ku kmeňu nahých kozatých buchiet :D

17.1.2018 11:45:47

nic
Mě se to nelíbí celé.

17.1.2018 12:13:14

hm

Nejdříve se mi hra hodně líbila, ale čekal jsem jak bude vypadat gameplay a zapojení dalších hráčů, a ted to opravdu vypadá jen jako 1vs1 s tim, že budeme hrát v šesti a já vždy přinesu hru k někomu nebo jí někomu pujčim a postupně všichni odehrajeme zápasy. Tak takovýhle typ hry mě asi moc neláká, myšleno i jen jako 1vs1. 1vs1 her je hodně a nějaké mám i doma a nepotřebuji asi přidávat další, navíc na trhu jsou podle mě lepší 1vs1 záležitosti než HATE.
Téma hry a figurky se mi hrozně líbí, ale zpracování už tolik ne.

17.1.2018 12:15:40

no nic
Tak musím souhlasit jak Yedle (ahoj Honzo), tak i se Silas(em).
Byl jsem celkem natěšen, i když téma pro mě dost divné. No a začátek kampaně mě ujistil v tom, že tohle naprosto pominu.

Opět si CMON z KS dělá dojnou krávu. Ohlásí hru pro 2-6 hráčů a základní krabice je jen pro 4 (a navíc stylem 1v1). To už je prostě výsměch. Očekávám několik addonů, aby se celková cena hry vyhoupla tak na 300$.

17.1.2018 19:08:19

Ks
Ja som do toho šiel - tá komixová séria bola celkom fajn. Aj gameplay sa mi páči, ale... Tiež sa bojím toho, že donesiem do našej party toto, rozbalíme to a 2 sa budú márovať a traja len tak pozerať... trochu mi tu uniká koncept "spoločenskej" hry :(

Snáď to nejakým AddOn-om vyriešia, lebo inak asi s ťažkým srdcom cancel pledge/pass :-/

17.1.2018 19:47:01

Skoda

Myslim, zo to cmon prestavaji lidi zrat. Xty projekt a v podstate variaci na jednu a tu samou hru. Meli by se poucit a zacit makat, protoze doslova prom..at takovehle tema a zamerit se jen na figurky, to je vylozene plytvani potencialem A.Smitha a produkce, kterou maji (jen pro info, konkurencni Nemesis vybral za 3 hodiny vice, nez oni za cely den)

17.1.2018 20:12:09

Klasika CMON, bohuzel
Tato hra pro me neni nicim zajimava. Dalsi titul, kde forma prebiji herni prozitek tak 10:1. Je to obrovska skoda, z toho potencialu se dalo vyzdimat mnohem vic...

17.1.2018 20:40:25

Srovnavat s Nemesis moc nejde
V Nemesis plno lidi backne hned kvuli figurce ( vcetne me ) a pak ceka co se z toho vyvrbi. Je mozne ze hodne lidi pak da ruce pryc. U Hate neni kam pospichat. Asi takhle mam backnuto oboje a cas ukaze pro kterou se ve finale rozhodnu.

17.1.2018 20:47:51

kto hodi viac

Taktiez mi unika zmysel hry, 120e za hru kde v podstate ide len o to kto hodi viac. Za tie prachy bol napr Gloomhaven... KS exclusive z toho robi podvedome "svrbenie penazenky". Expresivne slova dosadene velmi nasilu (aj to video, katastrofa). Grafika podpriemer, kazdy hrac ma rovnaky obrazok usadlosti, zetony stanov vyzeraju identicky a vobec nie dobre, vsetko je len v par odtienoch cervenej, ako keby to robil na kolene v skicari. Namiesto nalepiek sa pise fixkou (ci to planuje hrat niekto aj viac krat ?). Princip mystic vale je super, ale dosadzuje len dalsie kocky.
Ako niekto dole pekne spomenul, CMON si z toho robi dobi dojnu kravu. Chyba uz len vtipna kresbicka na obale, ako si Eric M. Lang ulavuje v kope penazi :).

//PS: nefrflem z principu, na hru som sa tesil, precital som vacsinu info a pozrel som aj cele video s Langom-how to play. Stale tomu este v kutiku duse davam sancu, ze som to len cele zle pochopil a mozno sa za tym skryva dobra hra. Uvidime podla dalsich dodanych videi na KS.

18.1.2018 08:23:30

"nové desky"

Dejte nám cca 13 000 000,- Kč a my vám tam hodíme druhou desku. Tak můžete hrát ve 4 lidech zároveň a ty dva na vás nemusejí zírat a dloubat se v nose.

Kucíííí, tohle už mělo být v základu!!! ...sorry jako, ale tohle CMON zatím moc nezvládají. Vidina lehkého výdělku je tam až moc okatá.

Mezi nepsaným soutěžením HATE vs Nemesis u mě na plný čáře vítězí poláci.

18.1.2018 10:14:13

Vybíráme z Bazaru

Lupos
Lupos
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas