Harry Potter Miniatures Adventure Game

xxxxxxoooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Harry Potter Miniatures Adventure Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Knight Models
Autoři: Gustavo Cuadrado
Mark Latham
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Hrál už někdo? Jaké to je? Jsou to čistě skrimishovky, nebo se tam táhne i nějaký příběh? A co kvalita modelů?
8.12.2018 12:37:15

Dojmy
Přidám foto (nafoceno vše krom core boxu) ale bohužel občas je problém s rukou nebo s hůlkou. Modely jsou hodně detailní ale vyžadují i hodně práce. Mam all-in verzi z před objednávky přímo od výrobce zatím jsme ještě nehrál lepím a učím se malovat.

16.12.2018 10:54:12

Zklamání
Pro mě zklamání, ke hře jsem se ani nedostal, bohužel box prohnutý po rozbalení hry obsah tragický za 2500,- 13 malých figurek z toho 6 stejných malých pavouků.... Figurky sice detailní, ale také je na nich přetoků opravdu hodně. U plno figurek prostě nutné dolepit ruku na což není připraveno ani balení.

Nechápal jsem proč na boardgamegeek to má lehce přes 50%, ale chápu, za mě 3/10 ale berte to jen jako dojem z obsahu. Díky poškození to vracím a raději jsem šáhl na výměnu po descentu.

16.12.2018 11:00:37

Zklamání
Já jsem sledoval celou přípravu projektu a s očekáváním jsem vše sledoval. Hra vypadala, že by mohla být hodně zajímavá a měla být financována přes Kickstarter, který už byl připraven na spuštění.

Ale odezva od hráčů už byla natolik kritická, že se KS kampaň zrušila a spustila se jen před-objednávka...firma tím možná má méně backerů, ale nemusí platit poplatek Kickstarter a neměla nad sebou bič od backerů.

Pro hráče ale hodně velký risk, protože většího "zajíce v pytli" jen tak nekoupíte. V rámci KS kampaně se hodně ukáže, zda je hra dobrá, protože hráči si vyžádají "print and play", čtou pravidla, testují a všeobecně se snaží hře pomoci, ale také tím objeví úskalí či slabou kvalitu. Jsou profi recenze, gameplay videa. Navíc je větší dohled nad kvalitou, rozsahem atd.

Ze stránek vydavatele nemáme žádné záruky, žádné informace o kvalitě, pravidla nic...jen bezcenné přísliby a za ALL-IN to byl docela slušnej balík. A jediné gameplay video si udělalo studio samo a vypadalo to tedy strašně nudně. Hra mě pak připadala jen jako prodej hezkých figurek a licence...přitom by se toho dalo udělat mnohem více.

Sám jsem nakonec trochu smutně hru opustil, neboť to byl až příliš velký risk.

Jsem zvědavý na první dojmy ze hry, třeba se mýlím. Každopádně skalní fanoušky jistě potěší i jen sbírka figurek :-)

16.12.2018 14:52:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Příšerky ze skříně od Granna s obaly karet
Příšerky ze skříně od Granna s obaly karet
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas