Harry Potter: Boj o Bradavice

xxxxxxxxoo hodnoceno 295x (Seznam vlastníků)

Harry Potter: Boj o Bradavice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Kosmos
REBEL.pl
The OP (dříve USAopoly)
Autoři: Andrew Wolf
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dá se ze svého balíčku zbavit slabších karet?

Když chci koupit dražší kartu např. Brumbála, neustále mi překáží karty s 1 penízem. Těžko se nasbírá požadovaných 8. Nebo jak to řešíte, díky. 

 

28.7.2022 02:21:03

Pokud si to dobře pamatuju, tak v základu není možnost na čištění karet v balíčku. V rozšíření už karty na tohle jsou.

Ohledně nákupu dražších karet - musíš balíček postupně vylepšovat, karty na další lízání karet v tomhle taky hodně pomůžou. Ale mít možnost koupit Brumbála rozhodně není jen tak.

28.7.2022 06:45:00

Ja to provedl tak, ze jsem ty “cistici” karty z rozsireni zamichal rovnou do baliku od 4. rocniku vys. Kdyz si za par korun koupite k rozsireni i extra promo karty, je tech cisticich karet jeste vic. Vykompenzovat se to da odebranim jinych silnych karet z baliku. Mozna to ovlivni obtiznost, ale radsi budu hrat, nez u toho trpet s Alohomorou na vecne casy :) Ona ta hra beztak neni vybalancovana uplne nejlip, kdyz staci na zacatku hry koupit karty na odebrani nepritele z lokace a pak uz je to v podstate automaticka vyhra.

9.3.2023 11:09:38

v základní hře se karet nijak zbavovat nedá

9.3.2023 12:06:24

@Dansemacabre 

Pokiaľ viem, žiadne karty na odoberanie nepriateľov tam nie sú. Sú len karty na odoberanie žetónov lebiek z karty lokality. 

9.3.2023 15:00:30

Puvodne jsem hodne nadaval na nedomyslenost tvorby decku prave kvuli neschopnosti zbavit se karet. Je to za me nedotazenost a verim,ze poctivy playtesting by to odhalil.

1.rozsireni prinasi revoluci v podobe karet niceni. Navic podruzne efekty (pokud znicis predmet,dober kartu) utvorili uplne nove takticke moznosti…najednou neni hloupost kupovat lecive lektvary. 

2.rozsirenitechto karet prinasi jeste vice a uz celkem pravidelne lezou do decku

za sebe tez doporucuji sehnat si promo balicky. Jsou pro kazdou krabici a obsahuji i velmi unikatni karty s jedinecnymi schopnostmi!

13.9.2023 23:47:54

Vybíráme z Bazaru

Duna: Impérium – Luxusní sada vylepšení
Duna: Impérium – Luxusní sada vylepšení
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas