Hammer of the Scots

xxxxxxxxoo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Hammer of the Scots - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Columbia Games
Autoři: Jerry Taylor
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Dovoluji si, zdvořile se dotázat, zda by někdo nebyl ochotný přeložit pravidla k této hře? :-)
28.2.2011 10:47:24

Pravidla
Zrovna ctu pravidla, ktera nejsou prekvapive moc dlouha a jevi se to moc pekne! Koukal jsem, ze vysla uz treti edice. (ovsem na prekladani bohuzel neni casu...)

28.2.2011 20:36:53

překlad
beru zpět, protože Richard III je v podstatě to stejné (ne-li lepší) a je tu přeložený, takže bych to nehrotila :-)

1.3.2011 09:23:45

co je lepsi?
No a jeste jsem zjistil, ze od Columbia Games jeste vysel na podobnem principu Julius Caesar, ktery pry je z nich snad nejlepsi. Tak ted co z tech block wargames vzit? Jednu hru na tomhle principu bych chtel mit, protoze se mi (pravda jen z pravidel a z videorecenze Julia Caesara) tenhle styl hodne zamlouva.

4.3.2011 22:26:21

Richmond
No a ještě je Crusader Rex :)

5.3.2011 08:52:15

Richmond
Ja vaham, Richard III me z tech blokovek historicky laka asi nejmene, Hammer of the Scots, Julius a Crusader asi tak nastejno, tak nevim, kterou z nich si vybrat;)

5.3.2011 09:47:14

aneken
co me malinko odrazuje jsou ty mapy, jsem proste zvyklej na tvrdej podklad, vsechny tyhle hry z Columbia Games pry maji bcas se kroutici material. Coz je blby zvlast proto, ze ve hre neni vse otevrene.

5.3.2011 11:16:40

Richmond
Já se těch "měkkých" map taky dost bál, ale nekonec mi to vůbec nevadí. Jak v Hammer of Scots, tak v Juliu Caesarovi mapa obstojně leží na stole, a jakmile ji ve hře zatížíte těmi dřevěnými bloky, úplně na to zapomenete.

16.5.2011 16:43:49

aneken
Richard je lepší ... fakt:-)

Mne láká Crusader Rex, ale ta cena je u Columbia games příšerná:-(

16.5.2011 17:09:16

Vybíráme z Bazaru

Cesta za štěstím
Cesta za štěstím
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas