Haggis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 3
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Indie Boards & Cards
Autoři: Sean Ross
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jak na to

...já nevím... zdá se mi, že má tato hra větší potenciál než jak ji hrajeme, nicméně mám pořád pocit, že kdo se dostane "do vedení" (vyhraje štych), tak je v ukrutné výhodě oproti spoluhráči...a vůbec...Haggis mě baví, ale nemůžu mu přijít nějak pod kůži...Vaše zkusenosti s touto hrou?
31.10.2011 09:21:19 | Upraveno autorem (porovnej)

nic?
nikdo nehraje Haggis? :-)

13.11.2011 10:16:50

...
Tak už vím, kde je zakopanej pes, ale nemůžu to sem napsat, protože kdybych napsala, co jsem vydedukovala před lety při čtení pravidel, tak by mě vyloučili ze všech možných i nemožných hráčských obcí! :-D

PS: Hra je to moc fajn! Poměrně rychlá, přiměřeně chytrá, kombinační karetka... ;-)

23.10.2017 12:06:31

.
občas bráváme do vlaku, když jedeme ve dvou, ale mám otestováno i ve třech a v obou počtech je to dobré, ve třech možná o fous lepší, ale právě i tou skladností je to ideální hra nejen na cesty, ale přímo do cestovního prostředku (konkuruje tomu u nás jen The Game).
Baví mě ten systém, kdy zvažuješ, jestli figury rozložit na žolíky, nebo si je pošetřit na bombu, kterou pak ale zas za ty body stejně nechceš zahrát a nechat protihráči :) A psychologicky hodně pomáhá mít ve figurách převahu (ve hře dvou hráčů).

23.10.2017 12:31:15

Vybíráme z Bazaru

Mindbug (Mozkožrout) EN
Mindbug (Mozkožrout) EN
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas