Guards! Guards! A Discworld Boardgame

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Guards! Guards! A Discworld Boardgame - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Z-Man Games
Autoři: David Brashaw
Leonard Boyd
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fanoušci Pratchettových knih

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda se tu najde někdo, kdo četl Pratchettovy knihy a dokázal by mi případně pomoci s překladem? Je to běh na dlouhou trať, dělám to ve volných chvílích a těch nemám mnoho. Ale občas mám problém najít správný překlad pro určitá slova, či jména a hledám je pak po internetu. Nicméně ne vždy se mi to podaří. :D Budu ráda, když najdu někoho, na koho bych se mohla případně obracet. :) 

29.7.2021 07:24:15

Ahoj,

jelikož je to v diskuzi pod touto hrou, tak bych se chtěl jen ujistit, zda chápu dobře, že se jdeš pustit do překladu této hry? Se ženou jsme trochu začali, ale je to přesně jak říkáš, není tolik času, takže to hotové bohužel stále není. Každopádně mám vytvořený Excel s popisky ze všech kartiček, z toho tak 20% máme přeloženo. Pratchetta máme hodně rádi, ale problémem je, že na kartičkách jsou často i postavy, které se mihnou hodně okrajově, takže pak pátráme a pátráme…

Dáme hlavy dohromady? ;o)

Vilda

29.7.2021 11:11:15

Ahoj, ano je to tak! Já mám zatím z návodu přeloženy asi dvě-tři strany, kartičky předmětů a vše nachystáno v grafice. Jsem amatér, takže to dělám dost jednoduše, tzn. že původní text (mám hru v ruštině, v azbuce) přeplácnu rámečkem o podobné barvě karty a přepíši tam český překlad. 

30.7.2021 07:10:07

Ahoj,

předpokládám, že tyto stránky asi znáte https://discworld.cz/ a https://www.postavy.cz/svet/zemeplocha/postavy/. Možná by nebylo marné někoho z discworld kontaktovat a poprosit o pomoc.

30.7.2021 07:39:58

Zdravím

Můžu se zeptat jak jste dopadli s překladem? Případně zda bych se k němu mohl dostat samozřejmě za nějaký příspěvek za vynaloženou práci. Já i kolektiv nejsme zas až tak zběhlí v angličtině a čeština by nám hodně pomohla. I tak jsem nemohl odolat a pořídil jsem si hru.

Dík za odpověd. G.

8.6.2022 12:43:08

Zdravím, 

@anett98 @vilda17 

Zrovna ke mně taky míří #Guards! Guards! A Discworld Boardgame  a budu se snažit o překlad. Pokud už něco napřekládáno máte, tak si to můžeme vzájemně poskytnout a já můžu překládat např pravidla od konce. Společnými silami to zvládneme určitě rychleji. 

13.7.2022 04:05:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Imhotep Duel
Imhotep Duel
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas