Les bratří Grimmů

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Les bratří Grimmů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Tim Eisner
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obaly na karty

Mohl by prosím někdo zdělit velikost karet popřípadě nejidealnější obaly k této hře? Děkuji

17.7.2021 07:28:35

https://boardgamegeek.com/geeklist/164572/item/6051607#item6051607

17.7.2021 07:34:07

Objednával jsem hru včetně obalů na Tlamě. Obaly Diamond “size green” 63,5 × 88 mm. Hra má nádherný insert, který tradičně nezvládne obalené karty (grrr). Alespoň v obalech Diamond.

Máte někdo obaleno v obalech, ve kterých se vám karty vejdou do insertu? Vejdou tak, aby nebyly zohýbané rohy a potom se tam ještě vešly i herní desky. Pokud ano, tak prosím do jakých?

Tohle mě teda fakt jako dost štve. To je na rozřezání insertu, aby se karty vešly a pak to bude vypadat blbě. Hlavně že je na tom (asi značka) “Game Trayz” - amatéři.

18.11.2022 21:25:55

mám to v obalech KMC perfect size a stejně se nevejde, taky jsem z toho byl vytočenej, perfektní insert a s tímhle nepočítaj a místa je tam dost, musel jsem ty původní  sloty na karty vyříznout a udělat v těch místech větší, ale už to nevypadá tak hezky.

19.11.2022 08:26:10

Kdyz se zakulati rohy obalu, insert funguje.

19.11.2022 09:42:27

@Pieman: To je nesmysl. Pokud si někdo zakulacuje rohy obalů dobrovolně, prosím. Není možné to ale po zákazníkovi vyžadovat. Za mě prostě špatně odvedená práce, kterou si nechali zaplatit.

@totalpan: Vidím to podobně. vyříznout a vlepit vlastní přepážky.

Návrh a výroba insertu stojí nemalé peníze, které jsem zaplatil jako zákazník. Tento jeden je navíc i celkem bytelný. Tudíž mě pak vytáčí, když je výsledkem zmetek. Karty obaluje docela dost hráčů a dost se to diskutuje, aby to návrhář zohlednil. Obzvlášť, když se na to nestydí vyrazit firmu.

Na BGG jsem našel, že by snad mohlo stažit vyříznou z insertu zakulacení v rozích a zvýšené dno pro karty (pak ale půjdou karty hůř vyndávat. Nicméně jako první pokus před úplným vyříznutím a lepením to zkusím…

Tak vystřižení rohů a zvednutých den pomohla. Nějak. Trochu se obávám, že se časem rozpadne insert v místě tenkých spojů. Asi to nakonec bude chtít komplet vlastní přihrádky na karty.

19.11.2022 12:22:28 | Upraveno autorem (porovnej)

@peca007 Mate jiny nazor. V poradku. Ja si radsi zakulatim rohy obalu, prijemneji se mi s obalenymi kartami hraje. A ponecham si insert jak je. 

Kazdemu co jeho jest.

19.11.2022 14:01:24

Obalené karty som rozdelil do sáčkov a dal ich úplne navrch, na inzert. vylúpané kartóny som vyhodil. 

19.11.2022 14:23:08

Vybíráme z Bazaru

Immortals
Immortals
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas