Great Western Trail: Rails to the North

xxxxxxxxxx hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Great Western Trail: Rails to the North - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Great Western Trail: Cesta na západ
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Eggert-Spiele
Autoři: Alexander Pfister
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

čeština

Mindok neplanuje hru vydavať v češtine kedže základ sa slabo predáva, aspon taku som dostal odpoveď. Ták snáď niekto preloží aspon pravidlá do češtiny.
9.4.2018 15:43:34

ou
tak to je veľká škoda, žiaľ roztrhlo sa vrece s dobrými hrami, aj keď u nás je táto veľmi obľúbená, chápem, že nie asi u každého... aspoň teda je výhoda, že komponenty nie sú v češtine, aj keď nie som nadšený z toho, že budem mať základ česky a rozšírenie anglické, tak joubcast nás s manželkou na toto rozšírenie pekne navnadil, takže nič sa nedá robiť.

9.4.2018 19:18:22

:-(

Tak to je velka škoda,nevedel som že sa Western zle predava my ho hravame pravidelne už vyše pol roka čo sa nam ešte nestalo a rozširko si určite zadovažim len by som bol rad keby nebolo anglicke.

9.4.2018 20:54:38

Pravidelne
Ja som z tej hry tiez nadseny aj polovicka ju ma rada, a tak isto som pozeral joubcast a ten ma navnadil ako sa vyjadrovali,ze by mal byt cesky, tak mi to nedalo a dnes som napisal na cez fcb mindoku ci to aspon planuju. Neviem na kolko bola odpoved relevantna lebo neviem ani kto odpisoval. No pisali ze sa hru posnazia aspon priniest v povodnom vydani, coz by bolo asi tak ci tak. Skoda velka, top euro u nas doma, mozno nudna tema pre vela ludi, ked vidia kravy na krabici :).

9.4.2018 22:05:29

Sazba pravidel
Pokud by někdo pravidla přeložil, tak jsem ochoten je vysázet do grafiky. Podmínkou je samozřejmě dostupnost originálních pravidel v PDF.

1.6.2018 12:23:12

pravidla
Hra by mala vyjst niekedy tento mesiac, en, pl a ger verzia zrejme.

4.6.2018 11:49:00

Vydání
Tak prý má rozšíření vyjít v srpnu. Snad.

18.8.2018 21:25:46

neceske
Bavime sa o neceskom vydani ano? Vieme ci mindok planuje aspon prelozit pravidla a zohnat a distribuovať aspon eng verziu? Nech pan Boh dá :D..

Mia san mia...

18.8.2018 21:41:06

neceske vydání
Ano, bavíme se o EN verzi. Naštěstí je rozšíření stejně jako hra jazykově nezávislé.
I kdyby ho u nás nikdo nenabízel, tak si ho pořídím z DE, ...

19.8.2018 10:46:15

tak isto
Ja samozrejme tak isto, ale ked som pisal do mindoku ci planuju vydavat, odpoved bola ze nie, ale skusia to doviezt a prelozit pravidla, tak uvidim..

Mia san mia...

19.8.2018 18:03:27

Překlad
Tak dens jsem dostal odpověď, že nic nepřislíbili a vlastně ani neví, zda budou mít podklady.
Tak mě zajímá, zdá se někdo do překladu vrhe. Jak jsem psal níže. Sazbu do grafiky klidně udělám sám.

24.9.2018 14:47:24

preklad
Tak povedali ze sa "pokusia" nepovedal som ze slubili. Pravidla su uz prelozene aj v grafike, uz sa robia len upravy (korekcie) a kazdym dnom by tu mali byt. Velke DAKUJEM patrí uzivatelovi menom: Silas !!!
keď tak ako prelozit : "bell space" aby to neznelo blbo?

Mia san mia...

24.9.2018 14:56:19 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad
Tak to je super.
Díky Silasi.

24.9.2018 18:08:39

Překlad
Tak jsem to nahrál a už to čeká na schválení. Doufám, že to nebude vypadat moc blbě, s grafikou si vůbec nerozumím, takže to dělám takovým silně amatérským způsobem, ale snad to nebude zas tak vadit :-).

26.9.2018 06:18:28

Preklad
Kedy sa to schvali?

1.10.2018 17:51:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad
Nevím :(
Začínám si říkat, jestli jsem to nějak blbě nenahrál :(.

1.10.2018 21:48:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Moje prispevky
Pozri moje prispevky a tam ci to je cekajuce na schvaleni, ak ano vsetko si nahral ok, len to este nik neschvalil..

Mia san mia...

1.10.2018 22:21:17

.
Tak to čeká na schválení. Jsem na tuhle kolonku nikdy neklikl, dobrý vědět, že se takhle dá zjistit co všechno jsem nahrál :-).

2.10.2018 07:28:19

Vybíráme z Bazaru

Root (CZ)
Root (CZ)
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas