nepřihlášený

přihlásit

registrovat

God of War: Karetní hra

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
CoolMiniOrNot
Autoři: Alexandru Olteanu
Fel Barros
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Ahoj, hra už je k dostání v češtině. Hrál už někdo? Stojí to za ty peníze?

30.11.2019 08:06:18

dojmy?

Vrátil bych téma k dojmům ze hry - jaké to je s ohledem na počet hráčů 1 - max?

5.12.2019 11:12:27

rpuh424

vypadá to tak, zkusíme to s CMON nějak vyřešit. Podle BGG to taky vypadá, že ten scénář 4 je nějaký zakletý, pravá horní karta nemá aktivační runu, takže ta potvora prostě neútočí. Řeší to tam u německé verze.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

5.12.2019 08:40:15

Bastacka

Drahý vrchní trolle. CMON nespadá do skupiny Asmodee, pravidla jsou nahraná a čekají na schválení adminy.

5.12.2019 08:22:16

chyba na kartě

jde o scénář 4 karta ohně umístění v práci dole
Po otočení je znak po odhození karty útoku na blízko nebo na dálku proč druhou kartu s práva ale má to být krajní protože dle této značky nemohu si již vrátit oheň. Na levé kartě obnova hranice je to Ok

Upraveno autorem (porovnej)

4.12.2019 17:08:44

Hra

A tak já už chápu proč BF nezveřejňuje pravidla.....
Oni se bojí ,že by pak prodávali ještě míň :+)

4.12.2019 16:40:13

rpuh424

O jakou kartu (z jakého scénáře) se jedná?
Mrknu na to kdyžtak s lidma z CMON, ale nezdá se mi, že by jim to prošlo testováním s nějakou výraznou chybou. Já sem hrál asi 5 různých scénářů, 4 bez problémů, ale jeden nám dal teda ve 4 slušně zabrat, než jsme pochopili, jak tam přesně mechanika otáčení funguje. Protože pravidla jsou v tomto ohledu opravdu dost strohá. Člověk se prostě musí sžít se symboly a u jednotlivých scénářů to nějak dát dohromady, co se po něm vlastně chce.

4.12.2019 16:15:08

Pravidla

Hra jako taková je dobrá a jako solo se mi líbí.Ale pravidla apoň pro mě nejhorší co jsem kdy měl. Nebýt viodea na internetu nešlo by to hrát. Jetam na jedné kartě zásadní chyba v pokynu otočení takže jsem to nemohl dohrát.Mám s toho smíšené pocity nyní když jsem konečně pochopil jak co se hraje tak ji rád hraji ale první dojem hrozný

4.12.2019 15:49:53

Překvapení

Mě to docela mile překvapilo. Čekal jsem málo, ale je to fajn. Mechanismus té scény z karet různých úkolů a bossů je super. Je potřeba v každém úkolu měnit taktiku. Jinak souboj je celkem jednoduchý. V týdnu vydám video s představením.

1.12.2019 16:05:07

Vybíráme z aukcí

finanční svoboda
finanční svoboda
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>