Gloomhaven: Zapomenuté kruhy

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Zapomenuté kruhy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Gloomhaven
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kdy začít hrát

Zdar,
máme rozjetou kampaň v GH, datadisk vyšel česky a mě samozřejmě svrbí ruka, už abych ho měl doma. Otázka je, jestli se mi to oplatí? Může se naše partička vrhnout do Zapomenutých kruhů i když ještě neskončila kampaň GH? Nedostaneme moc vypráskané? Jak je to s novou postavou, můžeme jí vzít na dobrodružství hned, jakmile se jedna z našich postav vypraví na odpočinek? Jednoduše řečeno, mám kupovat hned, nebo raději počkat?
31.8.2020 10:10:38

Návaznost
Samotná kampaň Zapomenutých kruhů začíná až po odehrání hlavní linie základní hry GH (po odehrání konkrétního scénáře). Pokud nemáte kampaň dojetou, můžete využívat akorát novou postavu, ta ale (pokud si pamatuji) neodchází na odpočinek a je to spíše support.
Scénáře rozšíření jsou v některých ohledech náročnější a vyžadují použití nové postavy.
Takže koupit nebo počkat? - Je to jen na vás. Každopádně to za to stojí.
--------------------------------------------------
No Game - No Life

31.8.2020 10:31:09

GH ZK
Podle toho co jsem slyšel v různých videích tak veškeré komponenty včetně nové postavy můžeš použít ihned. Ale kampaň si určitě zahrej až po dokončení kampaně ze základu jelikož kampaň z rozšíření navazuje dějově na ni.

31.8.2020 10:31:10

Dík
Jste hustí, 2 odpovědi v rozmezí 2 vteřin. Díky za ně!

31.8.2020 10:40:31

Zapomenute kruhy
Rozsireni je dejove az po odehrani 51 scenare - je tam na to velke upozorneni. Da se hrat nova postava a pokud chces, muzes si dat random scenar s pouzitim novych protivniku.
Vestkyne je podminkou rozsireni, takze si ji uzijete az az.
A doporucuju koupit ted. Za rok uz nemusi byt a nesazel bych na druhe vydani

31.8.2020 10:42:30

Vybíráme z Bazaru

Městečka na dlani + Památný strom
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas