Gloomhaven: Zapomenuté kruhy

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Zapomenuté kruhy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Gloomhaven
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert Gloomhaven

Ahoj, mám velký gloomhaven a v nem  insert od foldedspace. Jak bych toto rozšíření mohl nacpat do krabice gloomhavenu když už tam není žádné místo?

Existuje nějaký trik, nebo musím koupit nový insert pro obě hry? (Jestli vůbec je) dekuji 

Ještě mě tedy napadlo, jestli toto rozšíření není úplně samostatně a vše využijí až dohrají základ, ale i tak budu asi potřebovat nějaké věci ze základní hry, ne?

17.2.2022 12:48:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Zapomenuté kruhy samostatně hratelné nejsou.

Folded Space dělá samostatný insert pro Zapomenuté kruhy. Insert pro základ i rozšíření do jedné krabice jsem viděl od e-raptoru.

Nevím kolik místa je v tom Folded Space insertu co máš. Možná bys to tam nějak natřískal, ale pochybuju - zvaž sám, mrkni na seznam komponent (např. https://cdn.1j1ju.com/medias/7b/39/82-gloomhaven-forgotten-circles-rulebook.pdf)

17.2.2022 15:39:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Přátelé, kamarádi, rád bych vás upozornil na insert od Laserboxu prodávaný na Albi.cz

Insert pro zapomenuté kruhy, budete potřebovat jen 3 menší krabičky a pokud máte v originál hře, taky insert Laserboxu, zbydou vám tři větší krabičky, které můžete použít k jiné hře. Cítím se tak trochu okraden, protože peníze za Laserbox nejsou malé a pak zjistíte, že to nepoužijete. 

25.9.2022 17:25:11

Vybíráme z Bazaru

Sagrada Nativitas
Sagrada Nativitas
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas