Gloomhaven: Lví chřtán

xxxxxxxxxo hodnoceno 344x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Lví chřtán - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Výměna dílů

Ahoj, mám navíc všechny čtyři zapečetěné obálky postav, náhodou nemá někdo čtyři obálky na karty nestvůr v pěkném ("novém") stavu?

Pro vysvětlení - Albi mi zaslalo náhradní kartonové dílky (měl jsem polské) a plus jsem v krabici měl poničené obálky na karty nestvůr, ale místo toho mi zaslali všechny čtyři obálky postav. Už  je mi hloupé jim psát, ale obálky postav samozřejmě nevyužiji, tak bych to případně s někým vyměnil ať se využijí :) 

6.12.2021 07:21:23

môžem sa spýtať, čo sú “obálky nestvur” ?

6.12.2021 08:03:40

Tipuju, že se jedná o ty papírové “kapsy”, do kterých se vkládá karta nepřátel s jejich statama a na které se trackují zranění.

6.12.2021 09:30:12

Taky bych tipnul ty obálky pro karty nestvůr s véčkovým výřezem.
Spíš by mne zajímalo, co je myšleno obálkami postav. :D

6.12.2021 09:33:36

A tam bych si tipnul ty krabičky s veškerým obsahem pro jednotlivé postavy, tedy karty, žetony, deník…

Občas neuškodí se trochu zamyslet. ;)

6.12.2021 09:54:20

Aha, tak vidím, že možná ani v Albi hned na první dobrou nepochopili (respektive špatně jsem se asi vyjádřil), co jsem měl poničené podle odpovědí zde :)

 

 

Každopádně abych vám odpověděl:

Obálky na nestvůry - jako “obálka” je to i v Glosáři v seznamu komponentů - jedná se o “kapsičku” kam se vkládá karta nestvůry.

Obálka s postavami - v Glosáři pojmenováno jako “velká krabička hrdiny” :D Nevím, za mne to prostě vypadá jako velká obálka a zároveň je zapečetěná :) Tzn. ta krabička, kde je veškerý obsah postavy.

Takže Havelock za mne odpověděl správně v obou případech:)

6.12.2021 10:59:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock no já se právě trochu zamyslel nad krabičkami hrdinů a přišlo mi divné, že by napsal do Albi o 4 poničené obálky a oni mu bez ptaní poslali komplet výbavu všech postav (board, modifikátory, schopnosti, žetonky, deníky, …) ;-)

6.12.2021 17:58:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

7th Continent KS + 9 rozšíření + playmat + deník
7th Continent KS + 9 rozšíření + playmat + deník
Akt. cena: 8000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas