Gloomhaven: Lví chřtán

xxxxxxxxxo hodnoceno 333x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Lví chřtán - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo hra počet postav

Začínám hrát Lvi chřtán sólo a zajímá mě doporučený počet postav. Má smysl hrát za dvě postavy, nebo vsechny naráz, pokud by se v průběhu chtělo připojit více hráčů?  

2.10.2022 22:39:52

Minimalny pocet na solo hru su 2 postavy. Mozes hrat aj viac ak chces ale mna osobne to nebavilo lebo mas kopec veci co musis trackovat a cim viac postav tym viac nepriatelov a viac manualnej administrativnej prace. Do hry sa mozu spoluhraci pridat kedykolvek staci im dat postavu a upravit narocnost podla pravidiel. Proste zacnu ako lvl 1 postava. Pripadne ich lvl mozes upravit. 

2.10.2022 23:45:19

Ona ta hra už podle mě dost trpí tou potřeba věnovat se dvou postavám místo jedné, když znáš přesné čísla v jednom člověku se snažíš dělat mnohem propracovanější tahy za dvě postavy, než ve dvou hráčích za jednu. 

Asi bych se zbytečně netrápil víc než dvěma postavama, protože to nebude zábava. Už tak je podle mě ovládat jednu postavu a přizpůsobovat se druhému hráči zábavnější než ovládat obě :)

3.10.2022 01:12:49

Díky moc. Zvolím tedy dvě postavy.

3.10.2022 22:08:06

Jinak jsem v návaznosti na tuhle debatu rozjel novou kampaň a odvolávám co jsem napsal. Jakmile máš zvládnuté 2 postavy, zkusil bych přidat jednu a případně druhou a uvidíš jestli to je pro tebe. Hraju teď kampaň se všemi 4 a musím říct, že je to super. Herní doba je o trochu delší, bez Gloomhaven Helperu bych to asi kvůli množství managementu nehrál, ale zatím mě to ve 4 postavách fakt baví. Je potřeba mít trochu zvládnuté všechny classy, abys netrávil půl hodinu vymýšlením tahů, ale scénáře působí ve 4 fakt cool a postavy se vzájemně doplňují.

21.10.2022 11:10:49

Vybíráme z Bazaru

Machi Koro: Legacy (hrané)
Akt. cena: 211 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas