Gloomhaven: Lví chřtán

xxxxxxxxxo hodnoceno 344x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Lví chřtán - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Další scénaře/ rozšíření

Ahoj,

chtel jsem se zeptat, zda se pro hru nechystají nejake dalsi scenare nebo rozsireni (tim nemyslim Frosthaven). Uvazoval jsem nad tim, ze bych si koupil do hry insert, protoze jedine, co mi na teto hre vadi, je kvalita OTB insertu ve hre, ktery je strasny. Ale utracet u hry za 1200, 700 Kc a vice za insert mi prijde ulet, obzvlaste pokud, hra ma pouze cca 20-25 scenaru a pak je slus. Zvlast, kdyz hrajeme ve 4 a rehratelnost je zde mala.

19.1.2022 21:14:53

Co přesně ti na tom insertu vadí? Podle mě je v pohodě.

Jinak do se týká rozšíření, tak podle mě žádné nebude, to už spíš vydají nový “malý Gloomhaven”. 

19.1.2022 22:26:55

@scarecrow nevlezou se tam obalene karty napr. Ani do obalek hrdinu, ani predmety v nabidce obchodnika/ukoly pro scenare. Dale je tam napytel ten plast, kde se davaji zetony (napr. stavu, zraneni atd). Kdyz je tam das, tak vypadavaji, protoze se tam nevlezou. S tim jak se setrilo na krabici (aby byla co nejmensi), tak se nedaji ty veci naskladat normalne zpet.

20.1.2022 23:31:01

@p_lichnovsky Já mám obalené jenom karty, se kterými hraju. Navíc vše pro hrdiny (desku, karty akcí, modifikátory, …) mám v pytlíku mimo krabici, aby se to dalo jenom vyndat a hrát.

Když není vše obalené, tak se to do krabice vejde, ale pak trvá dlouho hru připravit do hratelné podoby. 

21.1.2022 08:28:26

@scarecrow - ano, taky mam velky sacek, kde jsou komponenty pro daneho hrdinu a vse je mimo krabici. Ale opravdu, takto by hra nemela byt udelana, ze skladujes komponenty mimo krabici, protoze se Ti tam nevlezou.

22.1.2022 11:52:30

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku
Kvedlalové z Kvedlinburku
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas