Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Záhadná 4. zapečetěná obálka :)

V české verzi jsem našel 4. zapečetěnou obálku s nápisem "Tuto obálku otevřete ve chvíli, kdy budete mít pocit, že si její otevření zasloužíte." Že v EN verzi není? V pravidlech v seznamu jsou jen 3. A nebýt insertu, tak jí asi ani nenajdu, protože byla schovaná až pod tím spodním plastovým pořadačem :D. Nicméně teď nastává velké dilema, kdy jí otevřít.. :D
4.5.2019 20:29:00

IN

Re
Je i v eng verzi

4.5.2019 20:42:20

Aha, tak to jo
Dík za info..

4.5.2019 20:57:55

Kdy?
Většina lidí píše, že ji otevřeli až když jeden, nebo všichni hráči retirenuli aspoň s jednou postavou (v češtině myslím odešel na odpočinek). To většině hráčům přijde jako zasloužené. Ale samozřejmě kdy to otevřeš je na tobě.

4.5.2019 23:34:07

Kedy?
My sme ju otvorili ked sme vyhrali nejaky tazky scenar po ktorom sme sa fakt natrapili. Ale to je velmi subjektivne, kedze sme nevedeli, ci v buducnosti nepride este nieco narocnejsie a epickejsie :)

5.5.2019 10:08:54

No prave :)

Ono to asi přijde samo. Nicméně mě překvapilo, že byla schovaná až úplně dole (teda jestli to nebylo jen v mém případě)..

5.5.2019 10:41:21

obálka
Obálku měli schovanou na dně krabice i majitelé 1. vydání z KS.
edit: Havelock: myslim že to spoiler není, protože to má Albi na svém webu pdo heslem. Ale jestli si myslíš, že ano, tak to raději mažu a omlouvám se.

5.5.2019 11:30:45 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Na stránkách Albi se dá stáhnout 'Tajemná příloha' (ale nevím, co je to zač)
https://www.albi.cz/hry-a-zabava/gloomhaven/

6.5.2019 16:34:28

Gromthar
Přestaň dávat spoilery a vodítka. Je to fakt hloupý kazit ostatním zážitek. Klidně si založ svoje vlákno se spoilery, ale aspoň to nedělej veřejně tady. :/

6.5.2019 17:10:26

Havelock
Tak ono je spoiler celé toto vlákno včetně názvu. Ta obálka není schovaná pod insertem náhodou...

6.5.2019 17:16:31

Ladik81
A to se zrovna pletes. Vetsina lidi to najde tak jako tak. Kdo to nenasel, by byl o obalku zcela zbytecne ochuzen. Takze nejde o spoiler s vyzrazenim citliveho obsahu,. Obalka je stale zapecetena. Kdy ji kdo rozbali je uz na kazdem z nas.

6.5.2019 17:38:07

Nezakládal bych toto vlákno
kdybych si alespoň trochu myslel, že by to mohl být spoiler. Nic, co tam není zmíněné jsem nenapsal (a ani to nevím). A kdybych neměl insert, tak bych to ani nenašel, proto jsem to sem vložil, aby o to někdo nepřišel. Ono dřív nebo později by se to tu stejně objevilo..

6.5.2019 18:08:29

Vybíráme z Bazaru

Dobrodružné výpravy - Lhasa
Dobrodružné výpravy - Lhasa
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 22 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas