Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Podstavce ke kartonovým figurkám

Zdravím.
Neměl by někdo tip na nějaké šikovné, barevně odlišené podstavce k figurkám nepřátel, jako náhradu za ty hloupé, standardně přibalené v krabici? Hned při přípravě prvního scénáře se mi povedlo jednoho banditu poškodit a chci se tomu v dalších set-upech vyvarovat. Díky za tipy ;)
18.5.2019 11:58:10

3D tisk
někde jsem tu posílal odkaz na 3D tisk. pokud máš možnost nechat vytisknout, tak mají přihrádku an kostky na počítání životů a na conditions nepřátel. Jinak aliexpress ?

18.5.2019 12:52:49

na podstavce s ceruzkou
Ja si ceruzkou najprv ten podstavec mierne roztvorím, a potom pohodlne doň vložím žetón. ;)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

18.5.2019 17:56:33

Úprava
Já to řešil tak, že jsem do nich dal dvacetikorunu a dal je do téměř vroucí vody a nechal je tam několik minut. Nyní je mám rozevřené dost na to, aby kartonové figurky nebyly od nich odřené. Nevýhoda je, že jsou někdy mírně otlačené, jak v nich drží, ale není to nijak markantní a nemusím příliš řešit, jak je do nich dostanu.

18.5.2019 22:18:19

Díky za tipy
Docela dobrý tipy, určitě vyzkouším tu horkou vodu. Na ty podstavce, kde se dají dát kostky a žetony stavů jsem už koukal, ale moc se mi nelíbí, ale i tak díky

19.5.2019 02:05:31

Podstavce
Mobl by nekdo porovnat kvalitu originalnich podstavcu a tech v lokalizovane verzi? Jestli se nepletu, vyrobce je stejny. Nikdy jsem s nima nemel problem, tak me to prekvapuje a zajima, jestli nejsou jine, nez ve druhe edici anglicke verze. Kdybych je porovnal s podstavcema od FFG (napr. Star Wars Rebelie), ktere maji uvnitr drazky vpredu dva cudliky a vzadu jeden cudlik, ty kartonove postavy hrozne nici, ale v GH mi prijdou v pohode.

19.5.2019 13:10:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Podstavce - 3D tisk
Ahoj,zrovna tisknu kamarádovi na 3D tiskárně podstavce ve třech barvách - bíle, žluté a červené.
https://photos.app.goo.gl/1WdtoAtwVQrYjD4x9
https://www.thingiverse.com/thing:3422409

Pokud chcete napiště SZ a není problém taky natisknout.

21.5.2019 10:28:03

Vybíráme z Bazaru

18CZ + bonusové desky
18CZ + bonusové desky
Akt. cena: 2075 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas