Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mapové dílky

Ahoj, už loni jsem dostal gloomhaven a teprve ted jsem se rozhodl to zahrát, co mě zarazilo, že u hry za 3000+ jsou mapové dílky nekvalitní.. části co do sebe mají zapadnout jsou o 2 mm větší a musím jer rvát do toho menšího slotu, to je normální nebo mám nějakou 2. jakkost… já si všechny hry obaluju a starám se o ně a tohle mě zarazilo, protože tiím ty mapové dílky poškodím a ten karton změkne, abych to do sebe založil

 

18.9.2021 19:58:27

Ahoj,

musím říct, že mám úplně stejný problém a byl jsem tím úplně stejně zaskočen. Mám 1. dotisk (2. tisk - kupoval jsem letos v únoru). Který tisk máš ty?

20.9.2021 10:56:36

Je to normální, ono celkově zpracování GH jede převážně na kvantitu než kvalitu. Mám taky Imperial assault a tam je toho za stejné peníze výrazně méně, ale kvalita je jinde. Stejně tak systém kartonových figurek a podstavců je velmi špatně řešený, na to jak často je nutné obsah stojánků měnit.

17.2.2022 16:12:17

Troufnu si zde tvrdit trošku opak - máme v GH nahráno cca 300+ hodin. Mapové dílky z jedné strany zapadají dobře - ty zámky jdou jedním směrem do sebe lépe než druhým. Dnes už je máme lehce otřepené, ale na to kolikrát jsme mapu sestavovali, si není na co stěžovat. Standees máme odřený od stojánků asi tři nebo čtyři ze všech těch desítek co jich tam je. 
Nebudu obhajovat kvalitu figurek, ta není bůhví jaká. 

Každopádně mám ho koupené už z Albi game day z roku 2019, tak je možné, že dotisk už nebyl tak dobrý.

3.3.2022 14:04:33

Vybíráme z Bazaru

Legendy Dávnozemě - Miméza/Shapeshifter
Legendy Dávnozemě - Miméza/Shapeshifter
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas