Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kovové mince

Podařilo se někomu sehnat na aliexpressu nebo jinde kovové mince (stříbrné a zlaté), které by pěkně seděli do Gloomhavenu a nahradili by kartonové? Hoďte tipy. Díky!


4.7.2019 17:03:06

U nás

https://www.tlamagames.com/doplnky/sada-kovovych-minci/

Vypadají pěkně, já beru dvě balení :)

4.7.2019 18:17:13

mince
AHoj, my používáme tyhle a jsou fajn, tvarově sedí i k těm origo kartnovým

edit: zadej na Ali
European Treasure Spain Doubloon gold coin

Určitě se tam dají najít i levněji a mají zlaté a stříbrné varianty včetně zašlých.

4.7.2019 18:47:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Mince
@Peet
Ty od Tlama games jsou super, díky! Asi je taky vezmu, protože jsou univerzalnejsi, nicméně jedno balení pro GH by mělo stačit ne?

@Gromthar
Zkoušel jsem hledat ty co jsi posílal levněji, ale nenašel jsem. Vzít 100ks zlatých a k tomu 100ks stříbrných je už docela ranec.

5.7.2019 07:42:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Bartoloměj
Jj, jedny by měly stačit. Já je beru i pro další hry :)

5.7.2019 10:06:32

Bartoloměj
Našel jsem to tam i jako kusovky. Mam myslím 30 zašlých stříbrných a 10 zlatých zašlých.
Chtěj 0,35 za kus

5.7.2019 10:46:53 | Upraveno autorem (porovnej)

mince od tlama games
Tiež mam tie mince, hravame s nimi Gloomhaven a su pre tu hru ako stvorené. Potvrdzujem, že stačí jedno balenie.

6.7.2019 07:08:16 | Upraveno autorem (porovnej)

regressive
Super, diky za potvrzení.

@all Jak to s mincema děláte, když dohrajete scénář a uklizíte hru? Dáváte si do krabičky s hrdinou jeho mince nebo to píšete do deníku. Mi přijde že když se to píše do toho deníku, tak by tam ty mince skoro nemuseli být. Na druhou stranu krabička hrdiny je malinká a mám trochu problém tam narvat karty schopností a modifikátorů v obalech...

6.7.2019 08:14:52

Bartoloměj
Já zapisuji, jelikož občas ty mince mění hodnotu (kvůli úrovni scénáře), takže by se těžko hlídalo, které mince jsou za kolik. A tolik jich tam není, aby každý hrdina mohl mít u sebe mince v hodnotě stovky nebo i víc.

6.7.2019 13:12:42

Mince
Nejlepší fantasy mince jsem našel na fantasycoin.com. Je to z Ameriky takže je potřeba počítat i s poštovným. Které ale nevyjde až tak draho pokud se toho koupi víc. Kupoval jsem mince za 100$. Různé druhy. Po 10 kusech od každého druhu. Došlo asi za 3 týdny. Clo jsem neplatil doprava myslím 20$. Což vyjde pak asi 10kc za kus ale jsou fakt super a hlavně je asi hned tak někdo nemá. Pak jsem kupoval ty samé na fantasycoin.de což ke to samé jen z Německa a o něco menší výběr. Nevýhoda že jsou trochu dražší výhoda že od určitého množství je doprava zdarma i do ČR. Koupil jsem za 100 euro. Došly asi za týden. Mám teď celkem dost různých druhů mincí na různé typy her. Určitě stojí za zmínku proto jsem pridal příspěvek.

6.7.2019 16:12:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Motor city
Motor city
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas