Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kniha Scénářů

Zdravím,

S partou hráváme pravidelně a bohužel jeden z našich přátel neumí moc anglicky tak bych se chtěl zeptat zda je někde na internetu na stažení Kniha scénářů v češtině.
19.9.2019 12:37:19

ENG -> CZE
A nebude stačit, když ostatní anglicky umí, aby ten kdo to čte, to rovnou překládal a četl v češtině? :-)

19.9.2019 12:42:43

oficialne ne
uz se to tady resilo a z Albi zaznelo, ze scenare online nedaji

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

19.9.2019 13:44:57

Scénáře
Ahoj,
platí, že pdfko se scénáři uvolnit neplánujeme, možná by se ale mohla česká lokalizace objevit v Scenario Viewer App pro Gloomhaven.

Nechci ale nic slibovat - je to v řešení, ne však potvrzené.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

19.9.2019 13:51:41

ENG -> CZE
samozřejmně to takto děláme. Ale už tak máme problém s časem a aby jsme stihli hry dohrát v rozumném čase tak spíš z příběhu ve scénáři řekneme pouze souhrn.

Každopádně děkuji všem za příspěvky a odpovědi.

19.9.2019 13:55:50

Scenare v cz
Ahoj,

resim neco podobneho, anglictinu mam na velmi slusne urovni, ale vzhledem k velmi tematickym textu ve scenari se muj amatersky preklad v nasi skupine uplne nechyta a dost casto popis scenare jen preskocime nebo si rekneme hlavni body, coz je skoda. existuje uz nejake info, zda dojde k rozsireni cz jazyka ve Scenario Vieweru? pripadne neni nejaka sance si knihu scenaru v cz koupit zvlast? chapu cas a investici, ktere jsou s prekladem spojene a tim padem davat scenar zdarma ke stazeni neni pro Albi uplne prinosne...

diky

8.6.2020 09:48:41

Kniha scénářů v CZ
Ahoj, nebyl byste někdo ochoten půjčit mi na den (v Praze) knihu scénářů v CZ. Mám ji v angl. a radši bych si ji ofotil v češtině kvůli již zmíněným problémům.
O odměnu si klidně řekněte :-)

9.3.2021 19:47:45

Vybíráme z Bazaru

Android Netrunner LCG
Android Netrunner LCG
Akt. cena: 19000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas