Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

AmS
AmS - avatar

Kickstarter 2nd printing

Právě byl spuštěn kickstarter na dotisk s miniaturami a healthbary navíc oproti první verzi + s revizí pravidel. Pledge za 99$ + 10$ poštovné.

https://www.kickstarter.com/projects/1350948450/gloomhaven-second-printing/description
4.4.2017 18:28:38

Doručení
Já dostal email 8.10., link mi také nefunguje. Tak čekám, co se bude dít dál.

23.10.2017 12:10:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Doručení
Tak aniž by mi přišel mail, tak mi teď doručili balík s Gloomhavenem. Jupí. Všem ostatním držím palce. ;)

23.10.2017 13:10:23

Doručení
A je to doma :-)

23.10.2017 14:16:26

Doručení
Tak už je taky doma :)

23.10.2017 14:25:05

stale ne :-(
Ja porad nic, a na GLS mi podle adresy nejsou schopny zasilku dohledat, jen podle TrN :-( Tak budu doufat .. bo jeste nekdo nedostal? Diky

23.10.2017 15:29:02

...
Já nedostal ještě ani mail natož hru, ikdyz teď vidím ze jsou stastlivci co hru mají bez mailu :). Lodi mělo být 5 ne? Saladin nebo jak se jmenuje ta poslední ještě někde brouzda, takže jsem ještě v relativním klidu ....

23.10.2017 15:44:53

Dodano
Hra doma, poskozene dve samolepky na mapu, zpusobene spatnym vlozenim do boxu..

23.10.2017 17:32:11

hra
s kámošem čekáme na balík dvou her, a zatím taky nic.. no přinejhorším budem na druhé lodi :D snad :D

Přitom další kamarád z vesnice od vedle už hru má :)

23.10.2017 22:43:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Dodáno!
Sledovací číslo mi poslali 11. a až do 19. se nedělo nic, potom se to rozhýbalo a dnes bylo dodáno.

Bohužel mám špatné dva punchboardy (špatně slepené), tak doufám, že mi brzo pošlou nové

23.10.2017 22:54:05

Quality
No u nás je punchboardů špatně rovných 7.... buď špatně slepeno, nebo jako by to někdo vysekával zubama a nebo na druhou stranu nevysekl vůbec..... plus 2 špatně vytisklé karty příšer..... https://drive.google.com/open?id=0B2OFh2IqOP8RX29hR1dheHh1OU0

Za nás druhý a poslední kickstarter, do kterého jsme šli :)

23.10.2017 23:33:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Quality - spatenka
Tak to je sila, trochu me to desi ... sice to jeste nemam, ale jestli tohle je 'standard' ... :-( Ze sem tam neco se nepovede,ale tohle je vylozene na reklamaci, tech spatnych kusu je prilis.
Predpokladam,ze se da vymenit .. otazka je za jak dlouho a jestli bude ...

23.10.2017 23:40:59

karty příšer
aha, koukám na ty obrázky.. no nepěkný, to jsem zvědavý co dojde mě.. :/

24.10.2017 01:12:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Quality
tak to mám štěstí, dorazilo mi to minulý pátek, slepené kartony OK, nic nepřeloženého (jen kraj plata polepek, žádná polepka však není poškozena ani přehnuta), pár kulatých žetonů mírně posunuto (opravdu minimálně), několik desek terénů (asi 5) v rozích špatně vyraženo - prořízl jsem skalpelem a v pohodě, a pak už jsem se celou sobotu a neděli to snažil nějak poskládat (po vyloupání a vybalení karet) zpět do krabice :)

24.10.2017 07:14:37

Kvalita
Na KS už psal, že některé díly jsou špatné.
Lidi, co mají špatné kusy se mají ozvat.

EU/Rest of the World Info

Okay, so now we get to the EU/Rest of the World fulfillment, which is currently in progress. For the most part, things are going smoothly, but there was some hubbub earlier this week about a number of games coming in with poorly glued or poorly cut punch boards. This is not good, of course, but it is nothing to distress over. It was a very small percentage of games and the problem seems isolated to that batch.

If your copy was affected, there are a couple of solutions. If you notice that the cuts on your punch boards (typically boards 1-4) aren't great, the easiest solution is to get a sharp knife and finish the job. This solution isn't ideal for everybody, but if you're comfortable doing that, it'll save you the time of waiting for replacements.

If, instead, you'd prefer to receive replacement boards (or for that matter, need replacements for anything else), that is not a problem. Just send me an email to cephalofair@gmail.com with your address and what you need replaced, and I'll get on it. I will let you know, though, that replacement parts are coming in a final shipment to my distribution warehouse, so it may be a couple months before I can get them to you.

For everyone affected by this or other quality issues, I am sorry for the hassle it has caused you. I know you would prefer to open up a perfect game, and I'm sorry that didn't happen for you. But we will get it fixed!

And if you haven't received your game yet, please don't panic yet. Most of the games sent to the Happyshops fulfillment center have yet to arrive.

-

Okay, is that it? I think that is all the pressing matters I needed to report. If you hadn't noticed, this update went out a couple days early because I need to get all the spreadsheets squared away before I fly out to Essen on Monday, and I wanted to give you plenty of warning if you live in the US or Canada and need to change your address.

If you are also going to Essen Spiel, I will be at booth 7-J108. and you should come by and say, "Hi." Otherwise I will talk to you in a week or two when we begin locking addresses for Australia and Southeast Asia!

24.10.2017 07:29:20

Šarže
Dá se někde vyčíst číslo šarže (nebo něco takového) podle které by se dal poznat vadný kus?

24.10.2017 08:54:36

Jana.maruskae
Teda to vazne ziram. V tech chybach co tam mas ti chybi uz jen zduplikovani postav (kdosi na FB dostal v krabici 5* Bruta)

Ja sem stav zkontroloval velice zbezne, dnes to povoteviram vsechno a zkontroluju poradne.

24.10.2017 09:57:21

Kvalita
Ja prošel i všechny karty a vše zatím sedí. Co se týče kvality výseku, tak třetí a čtvrtý kartón úplně v pohodě nebyl, ale nic co by nespravil skalpel a proříznout zámky. Chápu, že když na to někdo bez prohlédnutí zatlačí, tak to roztrhne. Naštěstí jsem byl informován z komentářů na kickstarteru a FB. Zbytek už naprosto v pohodě.

24.10.2017 10:25:48

A je to "doma"
Tak můj kus již dorazil (jen základ).
A na velmi zběžné přehlédnutí asi 8 kartonů vypadá v pořádku. Uvidíme po pečlivé kontrole doma...

25.10.2017 12:14:09

Stále nic
Tak zatím stále čekám, zatím nedorazil ani mail, tak uvidíme.

2.11.2017 09:34:40

Taky nic
Tez stale cekam ;-( ... snad to bude ta (posledni?) lod co by snad mela ted nekdy dorazit?

2.11.2017 10:19:46

posledni lod
poslední loď už včera nebo předevčírem dorazila do hamburku, takže teď už jen čekat než jí vyskladní a převezou do skladu v německu a posléze k vlastníkům...

2.11.2017 11:54:28

Dnes prislo Tr.N :-)
Tak mi dnes dorazil mail s Tr.N, sice na strankach GLS stale hlasi, ze zasilku nezna, ale snad za par dnu bude doma :-D Tak doufam, ze vsem, co jeste hru nemaji, TrN tez dorazilo ...

9.11.2017 22:01:58

AmS

olie21
To že to podle Tr. N zásilku nezná nemusí nic znamenat, já to tak měl celou dobu a nakonec se hra nečekaně objevila ve dveřích ;)

9.11.2017 22:28:03

Dnes doruceno :-)
Tak pry uz mam doma, zkontroluju bohuzel az zitra, snad nebudu mit smulu na vadne kousky.
Tak doufam, ze i ostatnim, co jeste nemaji, do konce tydne zasilka dorazi.
Me prisel mail s TrN a na webu se dalo sledovat, jak postupuje - takze z tohoto pohledu ok, nestalo se tedy to, ze nebylo mozne sledovat - to jen pro nfo, ohledne GLS.

14.11.2017 10:52:58

Charitatní aukce
Kdyby někdo sháněl, děláme teď na Planetě her charitativní aukci o jediný kus, který se nám podařilo sehnat...

https://www.facebook.com/PlanetaHer/posts/10160306530280424


pracuje pro REXhry a Planetaher.cz

17.4.2018 14:39:03

Vybíráme z Bazaru

The Loop
The Loop
Akt. cena: 810 Kč
Končí za: 15 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas