Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gloomhaven Digital

Ako už možno niektorí zaregistrovali, Asmodee Digital chystá na leto vydanie digitálnej verzie Gloomhavenu. Konkrétne sa bude jednať o hru na PC a k dispozícii bude na Steame. Cena a dátum vydania zatiaľ nie sú známe, ale dáke obrázky a viac info je k dispozícii práve tam:
https://store.steampowered.com/app/780290/Gloomhaven/

Kto by sa chcel pozrieť priamo na samotnú hru, práve v týchto chvíľach beží livestream na Twitchi Asmodee Digital:
https://www.twitch.tv/asmodeedigital

//EDIT:
Záznam livestreamu (prenos začína zhruba v 16. minúte):
https://www.twitch.tv/videos/435226448

Počas streamu bol oznámený dátum spustenia Early Accessu - do kalendárov si môžeme zakrúžkovať 17.07. :) Zo začiatku budú k dispozícii 4 hrateľné postavy, niekoľko lokácií a bližšie nešpecifikovaný počet rôznych druhov nepriateľov.
6.6.2019 15:39:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Bartolomej
Moje postavy maji level 8 a 9. Prohravam vyjimecne, ale jedu porad po easy (zelenych) cestach. Boss porad nikde, tak nevim jestli se ho dockam ....

4.8.2019 21:19:00

Hra více hráčů

Dokážete si představit, že to na pc hrajete s někým, že každý ovládá svou postavu?

Případný multiplayer bude fungovat v tom adventure módu, naberete družinu a půjdete do nějakýho random dungeonu vysekat neřády?

Fest nad tím přemýšlím, stolní verze by mi tu spíš ležela, v ní utopený prachy, toto je přeci jen o dost hratelnější finančně a obsahu sice méně, ale do budoucna srovnatelně. Jen přemýšlím, zdali je tu proveditelné hraní více lidí u jednoho pc, prostě jak hot seat u Heroesů :-)

5.8.2019 21:18:37

Hot seat
Proc proboha hot seat? To si nechcu ani predstavovat. Predavat si mys a chystat karty kazdy zvlast? To by trvalo pul dne jeden scenar.

6.8.2019 10:32:39

Hot seat

Deakovky hraji primárně radši s lidmi než sám, takže varianta, že si to můžeme na PC zahrát jako deskovku by byla fajn.

Každopádně jsem to koupil, neodolal jsem :-)

6.8.2019 11:25:24

Hot seat
Tak to mame samozrejme asi vsichni spolecne, vim, proc lidi hrajou deskovky. Ovsem hot seat je v tomto pripade vec, kterou bych proste fakt nechtel... Predstav si, ze karty na zahrani v kazdem kole si lidi musi chystat postupne a ne najednou. Jen si to PREDSTAV, kolik to je casu.

6.8.2019 12:40:26

HS

Jasný no, to by nevyřešil ani Split screen bo dvě myši. Mě nenapadlo.

Jsem zvědavý, jak bude fungovat ten multiplayer. Není to špatné nyní, ale přeci jen atmosféra u stolu to není.

6.8.2019 14:50:05

Dotazy
Jsem na třetím lvl, svět na druhým lvl a krom karet akcí jsem ještě nic nedostal. Byl jsem i ve městě, ale dalo se jen obchodovat. Podle pravidel by se měly řešit minimálně talenty hm?

Dají se nějak vracet kroky? Nespocital bych, kolikrát jsem se uklikl :-)

8.8.2019 18:34:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Nový lvl
Tak za nový lvl jsou zatím jen karty, talenty a další bonusy za expení nejsou, je to ve fóru.

Stejně tak na 99,999999 % nejde nic vracet, i když by to občas bylo sakra fajn, když to prostě člověk úplně nedomyslí nebo neví, jak se která karta chová.

V FAQu se píše o přidání kampaně z deskové hry, ne o nové, ale to je asi buřt pro teď, může se to ještě změnit.

Jinak hra je víceméně stále samá, ale baví mě to čím dál víc, jak přibývají karty, člověk si to ošahá, tak občas se povede moc pěkné combo =)

10.8.2019 23:14:22

Vybíráme z Bazaru

Hrdinové bez záruky
Hrdinové bez záruky
Akt. cena: 333 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas